Tyle zarabia Roksana Węgiel. Roxie ma na koncie sporą sumę. Padł temat intercyzy

Roksana Węgiel robi ogromną karierę, co wiąże się również z dosyć satysfakcjonującymi zarobkami. Artystka wyznała niedawno, że na jej koncie pojawił się już pierwszy milion. Fani są w szoku, że zwyciężczyni "The Voice Kids" zarabia, takie sumy, choć najbardziej ciekawi ich temat intercyzy. Teraz Roxie rozwiała wszelkie wątpliwości.

Zarobki gwiazd są dla wielu bardzo interesującym tematem. Nic więc dziwnego, że pytania o pieniądze często pojawiają się w różnego typu wywiadach. Niedawno Roksana Węgiel podzieliła się faktem, że bardzo szybko dorobiła się bardzo dużych pieniędzy. Fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, czy jej narzeczony jest z nią na pewno z miłości. 

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA] Wybierz serwis

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ile lat ma Roksana Węgiel? Duża fortuna dla młodej artystki to nie przelewki

Zarobki Roksany Węgiel mogą zaszokować niejedną osobę, bo 18-latka przyznała niedawno, że szybko dorobiła się dość dużej sumy. Składa się na to fakt, że jej kariera rozpoczęła się w bardzo młodym wieku. Zwyciężyła program "The Voice Kids", zajęła pierwsze miejsce w Eurowizji, a później - dzięki koncertom i współpracom -  zyskiwała coraz większą popularność. Jak donosi portal "Eska", swój pierwszy milion Roksana Węgiel miała na koncie już w wieku 17 lat. Stało się tak zapewne dzięki wielu koncertom, na których artystka robi prawdziwe show. Za koncerty najbardziej rozpoznawalne nazwiska w świecie muzyki mogą dostawać naprawdę duże sumy. Roksana jak najbardziej należy do grona wykonawców, którzy są najbardziej rozchwytywani w branży, więc za półtorej godzinny koncert, może nawet otrzymać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zarobki Roxie są dla wielu doprawdy niewyobrażalne. Jak podaje "Super Express", gwiazda za jeden koncert może otrzymać od 20 do 30 tysięcy złotych. Należy jednak mieć na uwadzę, że kwota, którą ma zapłacić organizator, zależna jest od wielu czynników.

 

Roxie Węgiel i Kevin Mgiel.  Młoda gwiazda mówi o możliwej intercyzie

Po tym jak gwiazda przyznała, że już od jakiegoś czas jest milionerką, w sieci zawrzało. Fani młodej wokalistki są pełni obaw, że jej narzeczony Kevin Mglej może nie mieć czystych intencji. Niepokoją się, że ich związek jest fikcją, a on zdecydował się na niego wyłącznie dla korzyści majątkowych. Nawiązywano przy tym do takich rzeczy, jak spora różnica wieku pomiędzy partnerami, oraz fakt, że młody wiek Roksany może mylić zauroczenie z miłością. Młoda celebrytka jednak szybko zaprzeczyła tym spekulacjom. Podkreśliła, że między jej rodzicami jest dokładnie taka sama równica wieku, a oni postawili na prawdziwe uczucie, tworząc szczęśliwą rośliną z trójką dzieci. Tuż po ogłoszeniu zaręczyn między Roksaną Węgiel i Kevinem Mglejem, media zaczęły spekulować na temat możliwej intercyzy, jednak w rozmowie ze "Światem Gwiazd" Roxie stwierdziła, że nie wydaje jej się, by było to konieczne. Jak sama mówi:

To jest taki newralgiczny temat. Uważam, że i tak jak się jest z kimś w małżeństwie to wszystko macie wspólne i wszystko jest jakby wasze, więc... ciężko się do tego odnieść.
Więcej o: