Tyle dostanie Wieniawa za fuchę w "Mam talent". Kwoty są tak wysokie, że aż trudno uwierzyć

Wielkie zmiany w znanym i lubianym programie "Mam Talent". Jak się okazuje, na jednym z krzeseł jurorskich zasiądzie Julia Wieniawa i tym samym zajmie miejsce Małgorzaty Foremniak. Celebrytka dostałą ofertę nie do odrzucenia. Takie pieniądze mogą wpłynąć na jej konto.

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała informacja o zmianach w programie "Mam talent". Wcześniej na fotelach jurorskich zasiadywała m.in. Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment, lecz w ostatnim czasie trwały poszukiwania osób, które będą mogły godnie ich zastąpić. Okazuje się, że miejsce Foremniak, zajmie nikt inny, jak Julia Wieniawa. Kwota, jaka została jej zaproponowana, zwala z nóg. 

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Wieniawa w "Mam talent". Tego się nie spodziewaliśmy

Program "Mam talent" to popularny talent show emitowany na antenie telewizji TVN. Uczestnicy pokazują swoje ciekawe umiejętności i bawią się z publicznością. Bardzo często program jest przepustką do wielkich karier, o czym mogła przekonać się m.in. Daria Zawiałow czy Kamil Bednarek. Każdy występ oceniany jest przez obecnych na sali jurorów, a w tym sezonie skład tychże osób został nieco zmieniony. Z grona oceniających odeszła Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment, a ich miejsce zastąpi i tym samym do Agnieszki Chylińskiej dołączy Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Jak sprawdzi się taki skład? Z pewnością świetnie, każda z osób jest już obyta poniekąd z programem lub ma wiedzę na temat różnych dziedzin tj. muzyki, tańca, śpiewu. Najmłodszą jurorką zostanie Wieniawa - jak będzie czuła się w takiej roli? Prawdopodobnie jak w siódmym niebie, a wszystko przez pieniądze, które za to dostanie. 

 

"Mam talent" jury: Tyle zarobi Julia Wieniawa. Kwota jest ogromna

Julia Wieniawa ma 24 lata i uznawana jest za jedną z najzdolniejszych kobiet w świecie polskiego show-biznesu. Ceniona aktorka, kompozytorka, tancerka i piosenkarka już niebawem zajmie miejsce Małgorzaty Foremniak w programie "Mam talent". Okazuje się, że wynagrodzenie Julii jest zatrważająco duże.

Jak czytamy na stronie o2.pl, za jeden sezon programu Wieniawa ma otrzymać pół miliona złotych i co ciekawe, kwota, ma być o wiele większa niż ta, którą otrzymuje Agnieszka Chylińska obecna w programie już kilka sezonów. Oferta, którą otrzymała Julia, jest bardzo zachęcająca, więc z pewnością aktorka nie wahała się długo z decyzją. Czy celebrytka zostanie w programie na dłużej niż jeden sezon? Tego nie wiem, jednak jeśli inne obowiązki jej na to pozwolą oraz kwestie finansowe, z pewnością tak też będzie. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA