Anja Rubik wzięła udział w konkursie organizowanym przez Matę. Czy pojedzie z raperem do Hiszpanii?

Młody Matczak czyli Mata jest popularnym w Polsce raperem. Ostatnio postanowił zachęcić swoich fanów do głosowania, oferując im wzięcie udziału w konkursie. Zachęceni możliwością wygranej ludzie chętnie przesyłali swoje zgłoszenia. Jedną z osób, które wzięły udział, jest Anja Rubik.

Twórczość Maty opiera się i nawiązuje do ważnych dla społeczeństwa tematów, w tym politycznych. Nikogo nie powinno więc dziwić, że raper postanowił wykorzystać swoją sławę i zwiększyć zainteresowanie wyborami. W jaki sposób? Zorganizował konkurs, a jedną z biorących udział była Anja Rubik.

Zobacz wideo Doda nie chciała komentować tematu Maty. Wiemy dlaczego

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Konkurs Maty miał zachęcać do głosowania. Posypała się cała masa zgłoszeń

W dniu wyborów parlamentarnych, czyli 15 października 2023 roku, popularny raper Mata ogłosił doprawdy oryginalny konkurs, który miał zmobilizować jego fanów do udania się do lokalu wyborczego i oddania głosu zgodnego ze swoimi przekonaniami. Raper oświadczył, że wybierze, aż trzy osoby, które będą mogły zabrać go na studniówkę w ramach nagrody. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie było publikowanie na TikToku materiału - zdjęcia lub nagrania - z hasłem "GiEwOnT", który potwierdziłby spełnienie swojego obywatelskiego obowiązku. Oprócz tego chętni musieli również oznaczyć Matę albo GOMBAO. Cała akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem nie tylko od fanów artysty. Ludzie zachęceni wygraną licznie wrzucali na platformę setki materiałów. Nagroda w końcu bardzo zachęca, wspólna studniówka lub urodziny z DJ setem GOMBAO. Pięć osób mogło też wygrać wspólny wyjazd na mecz El Classico w Barcelonie. Szybko po zakończeniu wyborów Młody Matczak podzielił się zwycięzcami swojego konkursu. Okazuje się, że jednym z nich została modelka - Anja Rubik.

Anja Rubik wzięła udział w konkursie Maty. Czy poleci z raperem do Barcelony?

Po zakończeniu głosowania, na instagramowym story Młodego Matczaka pojawiło się zdjęcie, które zdradziło jednego z laureatów jego konkursu. Jedna z nagród trafi w ręce polskiej supermodeliki Anji Rubik. Trzeba przyznać, że szczęście stoi po stronie celebrytki, ponieważ liczba zgłoszeń w konkursie była naprawdę ogromna. Teraz pozostaje czekać czy ich wspólny wyjazd do Barcelony naprawdę wypali. Jeśli tak by się stało, byłoby to ogromne wydarzenie dla polskiego rapera. Niewiele osób może być tego świadomych, ale Mata jest ogromnym fanem Anji. Światowej sławy modelka wystąpiła kiedyś nawet w jednym z jego teledysków. Wcieliła się w rolę półnagiej syrenki wyrzuconej na brzeg, którą raper próbuje uratować.

Więcej o:
Copyright © Agora SA