O tym fakcie wie niewielu fanów Joanny Kulig. Aktorka ma siostrę. Też występuje przed kamerą

Choć Joanna Kulig jest jedną z najpopularniejszych aktorek w polskim show-biznesie, to o jej życiu prywatnym nie wiemy zbyt dużo. Artystka nie lubi zdradzać szczegółów na temat swojej rodziny, jednak wyciekła informacja, że jej siostra również zajmuje się aktorstwem. Kim jest?

Joanna Kulig to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Z powodzeniem rozwija karierę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Grała u boku takich gwiazd jak Juliette Binoche ("Sponsoring") czy Jeremy Renner ("Łowcy czarownic"), a już niedługo zobaczymy ją w filmie "Knox goes away" z Michaelem Keatonem. Pomimo popularności, aktorka niewiele zdradza na temat swojej rodziny. Mało kto wie, że ma rodzeństwo, a jedna z jej sióstr również występuje na małych i wielkich ekranach.

Zobacz wideo Rozmowa z Joanną Kulig z okazji premiery "Pajęczyny". "Nie grałam jeszcze takiej postaci"

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Kulig rzadko mówi o rodzinie. Jej rodzeństwo jest bardzo utalentowane

Kariera Joanny Kulig jest jedną z najbardziej udanych w polskim show-biznesie. Aktorka osiągnęła wiele sukcesów zawodów i zdobyła sporo nagród. Za rolę w nominowanym do Oscara filmie "Zimna wojna" otrzymała Orła i nagrodę Europejskiej Akademii Filmowej, a za występ w "Sponsoringu" została uhonorowana dwoma Złotymi Lwami oraz kolejnym Orłem. Mimo rozpoznawalności artystki nadal niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego. Aktorka rzadko opowiada o swojej rodzinie i mało kto wie, że ma aż czwórkę rodzeństwa. Okazuje się, że jej siostra, Justyny także jest aktorką i nie raz mogliśmy ją zobaczyć na ekranie.

Kim jest Justyna Schneider? Siostra Joanny Kulig wystąpiła w wielu znanych produkcjach

Justyna Schneider przyszła na świat w 1987 roku. Skończyła studia na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie i całe życie poświęciła aktorstwu. Zwykle występuje na deskach teatru, m.in. w Teatrze Bagatela lub Teatrze Stu w Krakowie, jednak nie oznacza to, że stroni od planów filmowych czy seriali. Swój debiut przed kamerą zaliczyła w serialu "Nowa", który był emitowany na antenie TVP2. Zagrała tam jedną z głównych ról. Później wystąpiła w komedii TVN-u "Los Numeros" i co ciekawe, zagrała tam u boku swojej siostry. Kobietę można było także oglądać w serialach "Plebania", "Na Wspólnej" czy "Zakochani po uszy", a także wystąpiła gościnnie w "Na dobre i na złe", "Diagnozie", a ostatnio w "Przyjaciółkach". O jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele oprócz tego, że ma dwójkę dzieci, Antoniego i Helenę, a na co dzień mieszka w Krakowie.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA