Nagrała parodię polskiej teściowej i podbiła serca kobiet. Internautka: Wszyscy mają tę samą?

Wredna teściowa może skutecznie uprzykrzyć życie. Często jest to temat kabaretów i krótszych żartów. Jak to ma się jednak do rzeczywistości? Ile w tym prawdy? Za uciążliwe teściowe wzięła się ostatnio Ta Typiara, a reakcje na jej parodię dają dość jednoznaczną odpowiedź na postawione pytania.

Barbara Cichocka-Mruk to influencerka, która popularność zyskała dzięki swoim prześmiewczym filmikom. Jak sama napisała na swoim profilu na TikToku (@tatypira_): "Parodiuję Typiary, co się na życiu znają". Krótkie nagrania wytykają wady osób, z którymi większość z nas spotkała się chociaż raz w życiu. Tym razem przyszedł czas na wizytę teściowej. Jak zareagowały na nią internautki?

Zobacz wideo Jak Klaudia Halejcio o siebie dba? Mówi, w czym teściowa jest lepsza od jej mamy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Konflikt narcystyczna teściowa a synowa. Stereotyp, o którym słyszał każdy

Parodia Tej Typiary przytacza wiele wypowiedzi typowych dla teściowych, które mogą wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej cierpliwą synową. "Ładny macie ten dom, ile to mój syn musiał napracować się przy tej chałupie!" czy "Herbata ze skórką od cytryny? Bo wy, młode gospodynie, to wam się nic nie chce robić. Siedzicie, myślicie, jak tu zrobić, żeby się nie narobić!" to tylko niektóre z nich. Na twarzy Cichockiej-Mruk widnieje też oczywiście cały czas grymas niezadowolenia. W końcu teściowa musi dać młodym wyraźnie do zrozumienia, co o tym wszystkim myśli. Choć wydawać by się mogło, że parodia - jak to parodia - jest po prostu wyolbrzymiona, to reakcje internautek dają sporo do myślenia.

Wredna teściowa znana jest wszystkim. Parodia dla wielu osób to rzeczywistość

W ciągu zaledwie trzech dni parodię teściowej wyświetlono ponad 680 tysięcy razy, a ponad 700 osób pozostawiło pod nagraniem komentarz.

Jezus, wszyscy mają tę samą teściową?
Zespół stresu pourazowego mi nawrócił. Przecież to 100% moja teściowa

- brzmią niektóre z nich. Wiele kobiet wspomina również o uszczypliwych docinkach dotyczących ich wyglądu, zwłaszcza w czasie ciąży.

Jestem w ciąży, pytania ile to już przytyłam i byle by nie więcej, bo to potem ciężej zrzucić, doprowadzają mnie do naprawdę nieprzyjemnych odpowiedzi

- dzieli się jedna z internautek. Niestety pozytywne komentarze należą do rzadkości. Wygląda zatem na to, że ten akurat stereotyp jest dość prawdziwy. Czy sytuacja ta się kiedyś zmieni? Historie o teściowych z piekła rodemznane od pokoleń, więc trudno tu o optymizm. Z drugiej strony, warto podkreślić, że wszelkie zmiany zaczynają się od nas samych, więc nie powinnyśmy o naszych doświadczeniach zapominać w przyszłości.

Daj nam panie siły, żebyśmy my się takimi wrednymi babami za 20 lat nie stały

- podsumowała jedna z komentujących.

Więcej o:
Copyright © Agora SA