Niewiarygodne, co nauczyciel zrobił podczas zajęć. Nagranie niecodziennej sytuacji podbija sieć

W pewnym włoskim liceum doszło do dość nietypowej sytuacji. Jedna z nauczycielek prowadziła lekcję, gdy nagle w klasie rozbrzmiała muzyka, a uczniowie zaczęli się dziwnie zachowywać. Później na scenę wkroczył jej współpracownik. Co takiego było przyczyną tego całego zamieszania?

Nawet najlepiej przygotowany do zajęć nauczyciel czasami musi zmierzyć się z nieoczekiwanymi sytuacjami. Pewna nauczycielka z Włoch stanęła jednak przed wyzwaniem, które nie do końca związane było z jej pedagogicznym wykształceniem. Inicjatorem akcji był jej kolega z pracy, choć zaangażowani w to byli również sami uczniowie.

Zobacz wideo Czy nauczyciel może mieć tatuaże? "Moi uczniowie zareagowali dobrze"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Romantyczne oświadczyny podczas lekcji. Były kwiaty, muzyka i oczywiście pierścionek

Jak donosi portal Il Gazettino, do wspomnianej niecodziennej sytuacji doszło w miejscowości Peschici w Apulii. Całe wydarzenie zostało nagrane przez jednego z uczniów. Filmik opublikowano później na portalu TikTok, gdzie wyświetlono go już prawie 4,5 miliona razy. Możemy na nim usłyszeć, że w klasie rozbrzmiewała romantyczna piosenka "Quel Posto Che Non C'è" zespołu Negramaro. Część uczniów zaczęła też podchodzić do kobiety, wręczając jej kwiaty. Na koniec pojawił się nauczyciel z tej samej szkoły. Miał ze sobą bukiet róż oraz pierścionek. Mężczyzna uklęknął i - mając wszystkich zgromadzonych uczniów za świadków - poprosił wybrankę swojego serca o rękę. Wzruszona nauczycielka powiedziała "tak", co obserwujący przyjęli gromkimi wiwatami.

Autor nagrania dodał informację, że para jest razem od 12 lat i to właśnie w tym liceum się poznali, ale ich profesor dopiero teraz zebrał w sobie odwagę i postanowił się oświadczyć. Nic więc dziwnego, że uczniowie chętnie się zgodzili pomóc mu w realizacji tego planu. Choć podobne sceny zdarzają się raczej rzadko, to włoski przypadek z pewnością nie jest jedyny w swoim rodzaju. Okazuje się, że w szkołach poza wiedzą czasami rozwijają się też uczucia, i to niekoniecznie pomiędzy uczniami.

Szalone oświadczyny we włoskim liceum to niejedyny taki przypadek. Placówki edukacji sprzyjają miłości

Te szkolne oświadczyny ze Stanów Zjednoczonych być może były nieco mniej romantyczne niż we Włoszech, ale niewątpliwie miały swój urok. Przedstawiony na nagraniu nauczyciel rozpoczął od pytania, ile osób słyszało plotki o jego związku ze stojącą obok nauczycielką. Zgłosiło się sporo uczniów, więc mężczyzna potwierdził tę informację, po czym dodał:

Zastanawiałem się, czy panna Barker chciałaby zostać panią Seifert.

Następnie wyciągnął z kieszeni pierścionek i uklęknął przed kobietą. Oświadczyny w tym przypadku także zostały przyjęte, ku radości widzów wydarzenia.

Więcej o: