TVN: Prowadzący wspólnie nagrali kolędę. Film zrobił furorę w sieci [NAGRANIE]

Kto prowadzi "Dzień Dobry TVN"? Po ostatnich zmianach zrobiło się niemałe zamieszanie. Na szczęście wszystkich obecnych prowadzących możemy zobaczyć w tegorocznej "Kolędzie Dzień Dobry TVN". Zmienił się w niej nie tylko skład, ale również aranżacja. Fani są zachwyceni.

Do Świąt Bożego Narodzenia 2023 już coraz bliżej. Nastrój podkręca leżący za oknami biały puch i sklepy pełne ozdób. Również prowadzący poranny program "Dzień dobry TVN" poczuli ducha zbliżających się świąt. Postanowili więc wspólnie zaśpiewać kolędę. Ich wykonanie zachwyciło telewidzów.

Zobacz wideo Kalczyńska zmieszała się, gdy została zapytana o złe traktowanie w TVN-ie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 "Kolęda Dzień Dobry TVN" miała już swoją premierę. Fani zachwyceni tegorocznym wykonaniem

Święta już za rogiem. Właśnie z tej okazji redakcja "Dzień Dobry TVN" przygotowała dla swoich widzów coś specjalnego. W niedzielę, 3 grudnia 2023 roku na antenie stacji miała miejsce premiera zupełnie nowej odsłony znanego wszystkim utworu. Jest to już coroczne wydarzenie. Utwór "Kolęda Dzień Dobry TVN" powstał w 2009 roku. Zmieniony tym razem został nie tylko skład, ale również aranżacja. Wspólnie z prowadzącymi, reporterami i redakcją programu singiel wykonał zespół Sound’n’Grace. Autorem tekstu jest Agnieszka Jastrzębska, a muzyki Mariusz Szypura. Do utworu powstał również teledysk, w którym wystąpili między innymi: Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Bartek Jędrzejak, Piotr Wojtasik, Katarzyna Jaroszyńska, Gabi Drzewiecka, Robert Stockinger, Kinga Burzyńska, Żaneta Rosińska, Sandra Hajduk-Popińska. Fani byli w większości zachwyceni, o czym dali znać w komentarzach. W nagraniu pojawili się wszyscy gospodarze śniadaniówki.

 

"Dzień dobry TVN" - zmiany. "Śniadaniówka" żegna starych prowadzących

"Dzień Dobry TVN" jest programem, który w ostatnim czasie przechodzi sporą metamorfozę. Wraz z końcem czerwca wydane zostało ogłoszenie, że dotychczasowi prowadzący żegnają się z formatem. Chodziło w tym wypadku o Małgorzatę Rozenek-Majdan, Agnieszkę Woźniak-Starak, Annę Kalczyńską, Małgorzatę Ohme, Andrzeja Sołtysika. O zmianach sporo do powiedzenia miała Lidia Kazen, dyrektorka TVN, która w rozmowie z portalem Wirtualne Media zdradziła:

Nie wierzę w zmiany dla zmian. "Dzień dobry TVN" zyskuje nowe studio, scenografię, bo dostosowuje się do potrzeb naszych widzów.  Chodzi o to, by w nowoczesnej formule prezentować reportaże, gości i tematy. Chcemy, aby widzowie czuli się naturalną częścią programu

Obecnie w "śniadaniówce" możemy oglądać trzy różne duety prowadzących, a mianowicie: Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. W najnowszym odcinku duet Krupińska i Michałowski przywitał dwie nowe gospodynie, a są nimi Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Obydwie panie mają doświadczenie w pracy przy tworzeniu treści dla "Dzień Dobry TVN" i teraz przejęły rolę gospodyń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.