Maciej Musiał pokazał zdjęcie z "nową dziewczyną". Fani oniemieli: No nie mówcie!

Maciej Musiał rzadko kiedy publikuje w sieci prywatne fotografie, a jeśli w ogóle, to robią one wśród fanów nie lada furorę. Ostatnio postanowił zapozować z pewną kobietą, którą internauci niemal od razu okrzyknęli "nową dziewczyną". Okazało się jednak, że bardzo się mylili.

Maciej Musiał, nieczęsto chwali się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Nic dziwnego, że fani byli zaskoczeni, gdy udostępnił fotografię z piękną i młodą kobietą, którą szybko mianowano jego "nową dziewczyną". Okazało się jednak, że to ktoś zupełnie inny, ale równie ważny dla 28-letniego artysty.

Zobacz wideo Twórcy filmowi, którzy byli skrajnie wymagający podczas zdjęć

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Maciej Musiał pozuje na Instagramie z piękną kobietą. Fani myśleli, że to jego nowa miłość

Maciej Musiał to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów młodego pokolenia odnoszących większe sukcesy nie tylko w kraju, ale i za granicą. 28-latek miał możliwość zagrania w kilku hitowych produkcjach Netflixa, a niedawno nawiązał również współpracę z NATO, zostając jego ambasadorem. Choć celebryta czasem chwali się osiągnięciami na swoim oficjalnym Instagramie, to raczej stroni od prywatnych wynurzeń. W zeszły wtorek opublikował jednak fotografię, na której pozuje z piękną kobietą, reklamując jej odzieżowy biznes. W pierwszej chwili fani myśleli, że to jego ukochana. Prawda była jednak inna.

Ta piękna Pani to moja mama, która od roku prowadzi swój znakomity sklep, w którym sprzedaje świece (które sama robi), zapachy, a także torby i trochę ubrań (ostatnie zdjęcie), gdyby ktoś szukał pomysłu na uroczy świąteczny prezent, to polecam.

- opisuje markę pani Anny wyraźnie dumny syn. Jego mama prowadzi firmę "ZAPACH NIEBA", w której sprzedaje między innymi świece zapachowe czy bluzy z cytatami z Pisma Świętego. Internauci bardziej niż sklepem zainteresowali się jednak jej wyglądem.

 

Maciej Musiał - mama porównana do nowej dziewczyny, siostry i aktorki. Internauci zaskoczeni

Anna Musiał wkłada dużo serca w prowadzenie własnej marki i jej syn o tym wie. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy zapozował ze swoją rodzicielką. Przez to jednak, że kobieta naprawdę młodo wygląda, sporo fanów się pomyliło i jej nie rozpoznało.

Wygląda tak pięknie i młodo, że póki nie przeczytałam opisu, to sobie myślę oho "Musiał sobie dziewczynę znalazł w końcu", bo fota wleciała. Pozdrawiam, super!

- napisała jedna z wielbicielek aktora. Ktoś inny z kolei porównał mamę Maćka do popularnej aktorki nieco starszego pokolenia.

Już myślałam, że to Kożuchowska!

- kilka osób zgodziło się zresztą z tym komentarzem. Być może za podobieństwem stoją długie blond włosy i styl nawiązujący do cichego luksusu.

Piękna Mama! Wygląda jak siostra!
No nie mówcie!

- napisał ktoś inny, a takich komentarzy było naprawdę wiele. Nic dziwnego, pani Ania wygląda naprawdę pięknie i młodo. Widać także, że doskonale dogaduje się ze swoim synem. Fani z pewnością będą czekać na kolejne wspólne fotografie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA