Katarzyna Skrzynecka czaruje w naturalnej wersji bez makijażu i sztucznych rzęs. Fani ledwo ją poznali

Katarzyna Skrzynecka najczęściej stawia na elegancki, kobiecy wizerunek. Na swoim Instagramie nie stroni jednak od nieco bardziej swobodnego wyglądu, choć wciąż używa filtrów z aplikacji. Tym razem zaprezentowała się tuż przed nagraniami bez grama makijażu. Internauci są zachwyceni jej urodą.

Katarzyna Skrzynecka dołączyła do grona celebrytek pozujących w swoim naturalnym wydaniu. Zamieściła bowiem na Instagramie fotografię bez żadnych filtrów i makijażu. Kadr zaskoczył internautów, zwłaszcza że w takiej wersji jeszcze jej nie widzieli. Gwiazda podzieliła się bowiem przygotowaniami przed nagraniami do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz wideo Aleksandra Szwed o decyzji Edwarda Miszczaka ws. przywrócenia Kasi Skrzyneckiej do TTBZ. "To wymaga jaj"

Katarzyna Skrzynecka wraca do Polsatu. Tym razem jednak nie jako jurorka, a uczestniczka

Odkąd w Polsacie dokonały się spore zmiany, związane z nastaniem rządów Edwarda Miszczaka, Katarzyna Skrzynecka musiała skończyć z jurorowaniem w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie nie byli zadowoleni, ale wielu z nich z ulgą przyjęło do wiadomości wielki powrót gwiazdy do produkcji. Tym razem będzie w nim występować jako uczestniczka. W związku z nadchodzącą premierą 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyna Skrzynecka podzieliła się zdjęciami z przygotowań do nagrań. Na swoim Instagramie udostępniła zaskakujące kadry w naturalnym wydaniu oraz parę słów o obecnej pracy.

Zaczęło się, zmęczona, ale szczęśliwa. Próby charakteryzacji... próby muzyczne... próby kostiumów i choreografii, próby kamerowe. (...) Aby skoordynować naszą gold 8-kę bardzo zapracowanych pozytywnych wariatów, start pracy w studio to 02:45 nocą, a koniec takiej doby dla niektórych około 23:30. Chyba że któreś gna o 17:30 do teatru, by zagrać swoje wieczorne spektakle - to wtedy wyjątkowo wcześniej.

- zdradziła swój intensywny plan dnia. Przy okazji aktorka pochwaliła się swoim wizerunkiem bez filtrów i sztucznych rzęs. Fani nie mogą wyjść z podziwu, choć na początku prawie jej nie poznali.

 

Gwiazdy bez makijażu: Katarzyna Skrzynecka pokazała się w wersji sauté. Fani są zachwyceni

Pomimo zapracowanych dni, wypełnionych po brzegi obowiązkami, Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami wycinkiem swojej codzienności. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie pozuje bez filtrów z aplikacji. Co więcej, nie ma na sobie makijażu ani doklejanych rzęs, z którymi jeszcze do niedawna się nie rozstawała. Na pierwszy rzut oka internauci nie mogli jej rozpoznać. Szybko jednak docenili naturalność gwiazdy i przyznali zgodnie, że taki wizerunek optycznie ją odmładza.

O matko, jaka laseczka! Kasiu śliczna... Teraz wyglądasz przepięknie!
Jak piękna również bez make-upu.
Ja pani nie poznaję i pani ładnie wygląda jak róża! 10 lat młodziej.

- czytamy wśród wielu podobnych komentarzy. Praca w telewizji rządzi się jednak swoimi prawami i zawsze wymaga odpowiedniej stylizacji i makijażu. Nie zmienia to faktu, że aktorka w każdym wydaniu zachwyca.

Więcej o:
Copyright © Agora SA