Andrzej Grabowski ma znanych zięciów. Działają w tej samej branży. Z jednym grał w serialu

Andrzej Grabowski to prawdziwa ikona polskiego show-biznesu. Szerokiej widowni dał się poznać jako aktor serialowy i filmowy oraz juror. Co ciekawe, obie profesje są bardzo dobrze znane również zięciom serialowego Ferdynanda, którzy także od lat działają w branży.

Andrzej Grabowski największą sławę zyskał dzięki graniu w serialu "Świat według Kiepskich". Do dziś przez wielu kojarzony jest jedynie jako Ferdek. Co ciekawe, mało kto wie, jak wyglądała jego historia związana z aktorstwem oraz kim są jego zięciowie. Okazuje się, że niemalże każdy z rodziny działa w tej branży. 

Zobacz wideo Andrzej Grabowski – czyli Ferdek Kiepski – o końcu serialu „Świat według Kiepskich"

Andrzej Grabowski pasję do aktorstwa zawdzięcza bratu i ojcu

Andrzej Grabowski ma dwóch starszych braci, a jeden z nich - Mikołaj - postanowił rozpocząć studia w szkole teatralnej w Krakowie. Tata Andrzeja, Bolesław Grabowski był kierownikiem w firmie zajmującej się chemią, lecz po godzinach rozwijał swoją pasję i tym samym dorabiał jako statysta w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego. To z pewnością poczynania ojca i brata zaszczepiły w Andrzeju Grabowskim chęć wybrania drogi ku aktorstwu, co - jak wiadomo - wyszło mu na dobre. Aktor, będąc na studiach, poznał pierwszą miłość, z którą doczekał się córek. Anna Tomaszewska urodziła dwie pociechy - Zuzannę oraz Katarzynę. Obie dziewczynki już we wczesnych latach życia wiedziały, że chcą być aktorkami, tak jak ich tata. Co ciekawe, plan dziewczyn faktycznie się ziścił.

Córki Andrzeja Grabowskiego mają sławnych mężów. Mało kto o tym wie 

Zuzanna Grabowska ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie i na swoim koncie ma wiele ról. Co ciekawe, swoją miłość życia poznała podobnie jak tata, na uczelni. Mężem Zuzanny jest Paweł Domagała, czyli znany aktor, juror i piosenkarz. Większość osób może kojarzyć go między innymi z takich produkcji jak np.: "O mnie się nie martw", "Druga szansa" czy "Żmijowisko". Małżeństwo doczekało się już dwóch córek - Hani i Basi. Andrzej wraz z Pawłem dogadują się naprawdę świetnie, co niegdyś potwierdził aktor w jednym z wywiadów, mówiąc, że Domagała jest fantastycznym człowiekiem. 

Katarzyna, czyli druga córka Andrzeja również poszła w ślady taty i miała okazję pojawić się między innymi w serialu "M jak miłość" czy w "Zakochanych po uszy". Na studiach aktorskich w Łodzi poznała swojego męża, Damiana Kulca. Mężczyzna również jest aktorem i  niegdyś miał okazję zagrać w serialu "Świat według Kiepskich". Wtedy jeszcze nie miał pojęcia, że za kilka lat, główny aktor produkcji będzie jego teściem. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA