Tomasz Karolak zaczął udzielać ślubów. Organizator mówi o cenie. "Oferujemy różne scenariusze"

Choć Tomasz Karolak kojarzy się nam głównie z kinem, od jakiegoś czasu odprawia także ceremonie ślubne. Nie można jednak poprosić go o to ot tak. Aktor pojawia się w ofercie konkretnej tawerny. Możesz zorganizować ślub humanistyczny z jego udziałem, ale za odpowiednią opłatą.

Tomasz Karolak jakiś czas temu został skrytykowany przed media z racji swojej wypowiedzi o zarobkach. Od tamtej pory często cytuje się, że potrzebuje miesięcznie co najmniej 40 tysięcy złotych, aby "godnie żyć". Być może właśnie to stoi za o nową pracą. Aktor oferuje usługi mistrza ceremonii na ślubie humanistycznym.

Zobacz wideo Tomasz Karolak uczy się chodzić na szpilkach. Wszystko pod okiem Andrzeja Seweryna

Tomasz Karolak może udzielić ci ślubu. Tyle kosztuje nietuzinkowa usługa

Coraz więcej par młodych pragnie zaskoczyć swoich gości i wyprawić niepowtarzalną ceremonię ślubną. Ciekawym pomysłem może być zatrudnienie Tomasza Karolaka, jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, do poprowadzenia ceremonii. Taką ofertę proponuje Tawerna Kapitańska w Oławie. Karolak może wystąpić na ślubie humanistycznym i zaskoczyć swoją obecnością wszystkich gości. Ciekawa oferta prawdopodobnie jest wynikiem tego, że gwiazdor ima się różnych współprac, by nieco więcej zarobić. Jego zdaniem aktorzy dostają śmieszne kwoty nawet za całkiem duże role.

Jest powszechne przekonanie, że my jesteśmy milionerami, a tak nie jest. To nie są stawki zachodnich gwiazd. Jak grasz główną rolę, to zarobisz 200 tys. złotych w filmie, który oglądają miliony ludzi. Cały czas muszę kombinować, żeby nie zabrakło na dzieci. No bo mam też przecież samochodowe leasingi. To nie jest tak, że leżę do góry kołami

- wyznał niedawno w wywiadzie dla kanału Biznes Klasa. Tu przechodzimy do najważniejszej kwestii - ile trzeba zapłacić za usługi Karolaka na ślubie humanistycznym?

Przed ceremonią ustalamy scenariusz, wspólnie wybieramy, z którym artystą chcemy współpracować, i go zapraszamy. Mamy duży wachlarz artystów, więc jak tylko państwo młodzi się zdecydują, to siadamy do stołu i razem wszystko planujemy. Koszty samej ceremonii z mistrzem ceremonii zaczynają się od dwóch i pół tysiąca złotych, a artyści od czterech tysięcy złotych

- podał organizator zapytany przez Plejadę. Dla zainteresowanych jest również opcja zorganizowania ślubu w urzędzie lub kościele, a następnie przyjazd do Tawerny Kapitańskiej na samo wesele z Tomaszem Karolakiem.

Ślub może odbyć się w lokalu, ale nie musi. Możliwość samego wesela z Tomaszem Karolakiem

Nowożeńcy wcale nie muszą wybierać  Tawerny Kapitańskiej jako swojego "docelowego", weselnego lokalu. Wystarczy zorganizować tam samą ceremonię zaślubin. Z takiej opcji korzysta naprawdę wiele par młodych.

Czasem jest tak, że pary mają już wynajętą inną salę weselną, a do nas przyjeżdżają tylko na ceremonię ślubną. Ale są też pary, które organizują u nas wesele, wtedy możemy połączyć, a mistrzem ceremonii i zarazem atrakcją muzyczną na przyjęciu może być artysta, który występuje u nas w drugiej restauracji. Możemy też poprosić artystę, by był wodzirejem na początku i na przykład powitał młodą parę i gości na weselu. Oferujemy różne scenariusze

- dodał przedstawiciel tawerny dla Plejady. Poza Tomaszem Karolakiem zakochani mogą skorzystać z usług innych współpracujących artystów. Na razie częstymi bywalcami są Andrzej Piaseczny, Jerzy Kryszak oraz Michał Milowicz.

Więcej o:
Copyright © Agora SA