Agata Kornhauser-Duda w młodości zachwycała piękną fryzurą. Jej córka wygląda jak klon

Pierwsza dama uznawana jest za stylizacyjny wzór do naśladowania, jeśli chodzi o elegancką garderobę. Nieco inaczej jest z fryzurą, która od lat wywołuje wiele kontrowersji. Jej włosy według stylistów pozostawiają wiele do życzenia. W młodości miała jednak piękną długość. Tak wyglądała młodziutka Agata Duda.

Pierwsza dama zdecydowanie wie, jak wyglądać elegancko i z klasą niezależnie od okazji. Podobnie prezentowała się już w młodości, stawiając na minimalizm i kobiecość. Do sieci wyciekło zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy z czasów, gdy była w wieku swojej córki. Internauci są zaskoczeni podobieństwem kobiet i zachwyceni włosami pani prezydentowej.

Zobacz wideo Jacek Szawioła porzucił czesanie Agaty Kornhauser-Dudy. "Już nigdy później nie była dobrze uczesana"

Agata Kornhauser-Duda na archiwalnym zdjęciu z młodości. Córka poszła w ślady swojej matki

Jakiś czas temu w social mediach pojawiło się zdjęcie Agaty-Kornhauser Dudy z młodości. Pierwsza dama mogła mieć na fotografii nie więcej niż 30 lat. Dla porównania obok przedstawiono jej córkę w podobnym wieku.

Pierwsza Dama Agata Duda w młodości i jej córka Kinga. Niesamowite podobieństwo! Prawie jak dwie krople wody.

- czytamy nad postem na portalu X. Kadr w sepii przywodzi na myśl zdjęcie wykonane do dowodu osobistego. Widać na nim, że Agata Duda już wtedy ceniła sobie klasykę i niewymuszoną elegancję. Ubrana w czarną marynarkę postawiła na delikatny makijaż i mocniejsze podkreślenie oczu. Największą uwagę zwracają jednak jej długie, blond włosy, opadające równomiernie po obu stronach. Lekko cieniowana fryzura wysmuklała optycznie jej twarz i odejmowała lat. Po prawej stronie umieszczono podobne zdjęcie Kingi Dudy, córki pary prezydenckiej. Młoda kobieta wygląda bardzo podobnie do pani prezydentowej kilkadziesiąt lat temu. Nie da się ukryć, że są rodziną. Noszą również tę samą fryzurę, niemal jednakowe ubranie i makijaż. Internauci nie mogli się nadziwić. 

Zachwyceni internauci chwalą rodzinę Dudy. Długie włosy zdecydowanie pasują pani prezydentowej

Pierwsza dama do dziś zachwyca stylizacjami, ale wielu stylistów krytykuje jej fryzurę. Agata Duda ostatnimi czasy stawia na mocno lakierowanego boba, który niepotrzebnie dodaje jej lat i ujmuje lekkości. Bez dwóch zdań o wiele lepiej wyglądała w dłuższych włosach. Internauci przyznali jednak, że obie kobiety prezentują się naprawdę dobrze i nie da się ukryć, że mają własny styl.

Obie to piękne kobiety.
Obie panie są bardzo eleganckie i mają swoją klasę.
Ładne dziewczyny, Na uroczystości 15 sierpnia Pani Agata zaprezentowała się w super fryzurze, bardzo ładnie wygląda.

- czytamy wśród podobnych komentarzy. Wspomniane przez użytkowniczkę portalu cięcie, na które postawiła pierwsza dama podczas ostatnich obchodów Święta Wojska Polskiego, dawało nadzieję na zmiany. Agata Duda wystąpiła wówczas w dłuższych niż zazwyczaj kosmykach. Choć panie prezydentowa zdecydowała się wtedy na krok, którego oczekiwali znani styliści, to niestety niedługo później wróciła do krótkiej, sztywnej fryzury. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA