Teoria spiskowa o Taylor Swift. Internauci twierdzą, że może być sobowtórką znanej satanistki

W sieci pojawiła się kontrowersyjna teoria spiskowa dotycząca Taylor Swift. Internauci twierdzą, że popularna piosenkarka może być sobowtórką satanistki. Niezwykłe podejrzenia wzbudzają wiele emocji i są częstym tematem dyskusji wśród fanów artystki.

Współcześnie szeroko rozumiany internet, a w szczególności media społecznościowe, są wręcz areną dyskusji. Czasami jeden głos czy jedno porównanie może stać się teorią spiskową, a takich w sieci nie brakuje. Z pewnością większość osób słyszała między innymi o teorii dotyczącej Walt Disneya, który został zamrożony lub o jaszczurach z kosmosu, które rządzą światem. Teraz media obiegła jednak kolejna, równie oryginalna historia, według której Taylor Swift jest klonem córki współzałożyciela Kościoła Szatana.

Zobacz wideo Czy Taylor Swift uratuje nas przed Donaldem Trumpem?

Taylor Swift na celowniku fanów teorii spiskowych. Plotka o amerykańskiej gwieździe zaskakuje

Taylor Swift to amerykańska piosenkarka, która może pochwalić się światową sławą. Obecnie jest to jedna z największych gwiazd muzyki pop. Jej koncerty na trasie wyprzedały się w mgnieniu oka, co pokazuje, jak wielu fanów czeka na występy na żywo. Ogromna popularność artystki wpływa również na fakt, że wokół jej osoby pojawia się wiele plotek oraz teorii spiskowych. Według niektórych osób Taylor może być powiązana z córką współzałożyciela Kościoła Szatana Zeeną Galateą LaVey. 

 

Taylor Swift klonem satanistki? Internauci mają dowody

Zeena Galatea LaVey to amerykańska artystka, fotografka, autorka tekstów piosenek grupy muzycznej Radio Werewolf oraz córka Antona Szandora LaVeya i Diane Hegarty, którzy są założycielami Kościoła Szatana. Co więc wspólnego ma Zeena z Taylor? Okazuje się, że kobiety są do siebie podobne, a to wystarczyło internautom, by stworzyć historię, która poruszyła media społecznościowe. Choć Zeena ma aktualnie 60 lat, to gdy zestawimy aktualne zdjęcia Taylor z fotografiami satanistki z młodości, faktycznie można zobaczyć podobieństwo fizyczne.

Zaczęło się od wyglądu, lecz to nie wszystko. Według wielu osób styl tworzonej muzyki zarówno w przypadku Taylor, jak i Zeeny jest podobny. Teoretycy twierdzą, że to właśnie między innymi teledysk oraz sam utwór "Willow" Taylor Swift pokazuje, że artystka lubi temat magii, czarownic i szatana, podobnie jak Zeena. Co ciekawe, mówi się również, że blada cera Taylor oraz jasne włosy są dowodem na to, że jest wampirem i tak naprawdę zmarła wiele lat temu, a teraz zastępuje ją ktoś inny.

Równie interesującą i najnowszą teorią spiskową jest ta, mówiąca o współpracy Swift z Joe Bidenem. Jak podaje portal en.royanews.tv, Taylor dzięki swojej światowej rozpoznawalność ma pomóc obecnemu prezydentowi USA wygrać kolejne wybory - to jej tajna misja. Czy faktycznie tak będzie? O tym z pewnością przekonamy się już niedługo, bowiem wybory w Stanach Zjednoczonych odbędą się 5 listopada 2024 roku. Można jednak śmiało stwierdzić, że jeden post Taylor na social mediach, mógłby wpłynąć na decyzję wielu osób, nawet w kwestii wyboru prezydenta.

Czy słyszałeś kiedykolwiek o teoriach spiskowych związanych z Taylor Swift?
Więcej o:
Copyright © Agora SA