Wiemy, co oznacza rolka po papierze toaletowym umieszczona pod deską klozetową. To ważny sygnał

Tego na pewno nie wiesz. Jeśli wejdziesz do publicznej kabiny i zobaczysz rolkę położoną między sedesem a deską klozetową, to znaczy tylko jedno. Okazuje się, że ten sygnał może uchronić cię przed wielkimi nieprzyjemnościami. Korzystają z niego pracownicy i użytkownicy publicznych toalet.

To może być dla ciebie zaskakujące. Czy wiesz, co oznacza rolka po papierze toaletowym między deską sedesową a krawędzią klozetu? Okazuje się, że to ważny sygnał. W miejscu publicznym może uchronić cię przed ogromnymi nieprzyjemnościami. 

Zobacz wideo Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z toalety? To proste, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Tak ułożona rolka to ważny sygnał. Może uchronić cię przed nieprzyjemnościami

Coraz częściej w miejscach publicznych można zobaczyć dość osobliwy zwyczaj. Jeśli wchodzisz do toalety i widzisz, że między deską klozetową a sedesem, ktoś postawił rolkę po zużytym papierze toaletowym, to musisz wiedzieć, że to bardzo ważna informacja. Okazuje się, że w ten sposób pracownicy oraz poprzedni użytkownicy łazienki chcą przekazać, że zabrakło papieru. Wiele osób z pewnością doświadczyło kiedyś takiej sytuacji. Często po załatwieniu swoich potrzeb, nagle okazuje się, że w kabinie zabrakło papieru toaletowego. Z tego powodu wymyślono sygnał ostrzegawczy. Jeśli zobaczysz, że w toalecie, do której wchodzisz, rolka papieru została umieszczona pod deską, lepiej poszukaj chusteczek lub skorzystaj z innej łazienki. To także dobry sposób podczas domówek. Jeśli chcesz poinformować innych gości, że skończył się papier, umieć rolkę po papierze pod deską.

Rolka po papierze pomoże także utrzymać ładny zapach w toalecie. Wystarczy sięgnąć jeszcze po olejek eteryczny

Rolki po papierze warto użyć także w inny sposób. Dzięki niej możesz utrzymać ładny zapach w toalecie.  Do wykonana tego triku oprócz rolki papieru toaletowego będzie ci potrzebny olejek eteryczny. Kiedy już zdobędziesz niezbędne produkty czas przejść do wykonania zadania.

  1. Do wnętrza rolki, wlej kilka kropel olejku. 
  2. Następnie umieść przygotowaną rolkę w łazience.

Możesz użyć także jeszcze niezużytej rolki papieru toaletowego. Dzięki temu, kiedy umieścisz ją w uchwycie, za każdym razem kiedy z niej skorzystasz, zapach rozniesie się po łazience. To sprawi, że będzie on znacznie lepiej wyczuwalny, a w twojej łazience zawsze będzie czuć przyjemny aromat.

Więcej o:
Copyright © Agora SA