Wziął 13 kg masła orzechowego i wysmarował kuchnię. Powód jest absurdalny. "Zmieniłbym zamki"

Corbin Millet to 19-latek z Pensylwanii w USA, który na swoim kanale zamieszcza często szokujące nagrania. Jeden z jego filmików wzbudził szczególnie duże zainteresowanie, choć okazuje się, że nie wszystkim spodobał się pomysł nastolatka. Czemu Corbin wysmarował kuchnię rodziców masłem orzechowym?

Corbin Millet na swoim kanale @corbinnmillet na portalu TikTok ma ponad 320 tys. obserwatorów, natomiast filmik, na którym wysmarował kuchnię swoich rodziców masłem orzechowym, zebrał 4,7 mln polubień i ponad 50 tys. komentarzy. Jak można się spodziewać, to właśnie wyniki na platformie były motywacją dla nastolatka do wykonania żartu. Okazuje się jednak, że nie wszyscy uważają jego wybryk za śmieszny.

Zobacz wideo "Zawsze trzeba obawiać się Atletico i liczyć się z tym, że spłata psikusa"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

TikToker wysmarował kuchnię rodziców masłem orzechowym. Zużył przy tym 13 kg produktu

Na zamieszczonym przez Corbina nagraniu można najpierw zobaczyć kuchnię w swoim normalnym stanie, jednak już w następnym ujęciu, niemal wszystkie powierzchnie są pokryte masłem orzechowym. Nastolatek wysmarował blaty, drzwi szafek, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, ekspres do kawy, a nawet lampy. W rozmowie z New York Post przyznał, że cały proces zajął mu siedem godzin, a w tym czasie zużył aż 13 kg masła orzechowego. Sprzątanie z kolei zajęło mu około 3-4 godziny.

Nie wszystkim było do śmiechu z powodu wygłupu. Reakcje internatów na pomysł nastolatka

Choć filmik wzbudził duże zainteresowanie wśród oglądających, wiele osób wypowiadało się negatywnie na temat żartu.

Nie obchodzi mnie, czy pod spodem jest plastikowa folia, zmieniłbym zamki i uzyskał zakaz zbliżania się.
Nawet nie moja kuchnia, a już jestem wściekły.
Zostaniesz wydziedziczony.
Będziesz mieć DUŻY kłopot z mrówkami

- czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Część osób zwracała również uwagę na fakt, że wybryk zmarnował ogromne ilości jedzenia. Co więcej, Corbin zamieścił niebawem drugą część do filmiku. Możemy na niej usłyszeć reakcję zdenerwowanego ojca nastolatka, który używa niecenzuralnych określeń.

Będziemy mieć mrówki!

- dodał wzburzony mężczyzna.

Negatywne komentarze nie zniechęcają jednak Corbina, który twierdzi, że duża ilość wyświetleń świadczy o tym, że jego filmiki podobają się ludziom. Na jego kanale możemy znaleźć więcej nagrań utrzymanych w podobnym tonie, na których nastolatek płata swoim rodzicom różne psikusy. Masłem orzechowym została wysmarowana także łazienka, salon owinięty w folię aluminiową, a sypialnia oklejona izolacyjną taśmą klejącą.

Więcej o: