Kate Middleton zawsze olśniewa. Stylistka zdradza, jakie triki stosuje księżna w swoich stylizacjach

Księżna Kate Middleton słynie z nienagannych manier oraz stylizacji. Przyszła królowa stanowi dla wielu osób wzór do naśladowania, a eleganckie stroje są kopiowane przez fanki księżnej. Teraz stylistka zdradziła, jakie triki stosuje Kate, aby zachwycać.

Kate Middleton zawsze wygląda bezbłędnie. Trzeba przyznać, że jest prawdziwą królową jeśli chodzi o modowe triki.

Zobacz wideo Księżna Kate odwiedziła siedzibę skautów

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kate Middleton wie, jak oczarować swoimi stylizacjami. Poznaj modowe triki księżnej

Styliska Abby McHale postanowiła powiedzieć, jakie triki w swoich stylizacjach stosuje Kate Middleton. Czemu księżna zawdzięcza nienaganny wygląd? 

Rajstopy - odpowiednio dobranie, poprawiają koloryt skóry na nogach. Niestety kiedy łączymy je z butami na wysokim obcasie, mogą powodować, że stopa będzie niestabilnie przylegać do obuwia, co z kolei może prowadzić do poślizgnięć i upadków. Jak księżna radzi sobie z tym problemem? Kate sięga po rajstopy, które na stopach mają lepkie podeszwy, które idealnie przywierają do butów.

Pluszowe podkładki - Kate Middleton rzadko pokazuje się bez obcasów. 41-letnia księżna ma jednak sposób, by bez problemu wytrzymać długi czas w szpilkach i zapewnić stopom wygodę. Nosi skórzane wkładki, które sprawiają, zmniejszają poczucie dyskomfortu. 

Obciążniki - księżna Kate stosuje w swoich ubraniach obciążniki, tak, aby być pewną, że żaden podmuch wiatru nie podwieje jej sukienki. Takie obciążniki można bez problemu zakupić w internecie i wszyć w dół spódnicy lub sukienki. 

Stylistka zdradza triki Kate Middleton na perfekcyjny wygląd. Dzięki temu unika wpadek

Jest jeszcze kilka ważnych trików, które stosuje księżna Kate, aby zawsze nienagannie się prezentować. 

Body - Kate, zrezygnowała z noszenia zwykłych bluzek i koszul na rzecz body. Pozwalają jej one czuć się swobodnie. Dzięki temu wie, że góra stroju nie wysunie się ze spodni czy spódnicy. Dzięki temu jej stylizacje zawsze wyglądają schludnie, a koszule się nie marszczą. 

Ramiączka biustonosza - jedną z najważniejszych zasad królewskiego ubioru, jest ukrywanie elementów bielizny, dlatego Kate nigdy nie pokazała ramiączek jej stanika. Jak to robi? Zakłada biustonosze bez ramiączek.

Nakrycie głowy - Kate podczas oficjalnych uroczystości często nosi nakrycia głowy. Mimo podmuchów wiatru kapelusze oraz inne ozdoby nigdy nie spadają z jej głowy. Jest to możliwe dzięki temu, że mają one grzebienie lub są wyposażone w gumki, które zawiązuje się za uszami. To zapewnia im stabilność. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA