Oto trzy znaki zodiaku, które nienawidzą świąt. Lepiej unikaj ich dzisiaj jak ognia

Przedstawiamy trzy znaki zodiaku, które nienawidzą świąt. Kolędy, spotkania w rodzinnym gronie, prezenty mogą budzić radość, ale też szereg negatywnych emocji. Kto nie lubi świąt i gdzie tkwi przyczyna takiego stanu rzeczy? Sprawdzamy.

Brak bliskich relacji z rodziną, problemy finansowe, czy ogólny spadek nastroju mogą przełożyć się na negatywny stosunek do świąt. Nie bez winy jest też coraz bardziej komercyjny charakter Bożego Narodzenia, ale na barometr nastroju w tym okresie może mieć też wpływ data urodzenia. Sprawdź, czy masz zadatki na rodzinnego Grincha. Przedstawiamy trzy znaki zodiaku, które nienawidzą świąt

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Trzy znaki zodiaku, które nienawidzą świąt - Baran 

Ten urodzony pracoholik bardzo nie lubi zastoju w obowiązkach. Święta sprawiają, że część pracy trzeba będzie odłożyć na bok i zrobią się zaległości. Baran rzadko bierze wolne i nie lubi kiedy wybija się go z rytmu, najlepiej czuje się w swoim bezpiecznym świecie pełnym tabelek i list rzeczy do zrobienia. Okres świąteczny dla Barana oznacza bezproduktywną przerwę. Osoby spod tego znaku nie cieszą się świąteczną atmosferą, ponieważ tak naprawdę woleliby być gdzie indziej. Jak wytrzymać świąteczny okres z Baranem pod jednym dachem? Skutecznym rozwiązaniem będzie długa lista obowiązków z konkretnym deadlinem oraz rytm dnia podobny do tego, do którego jest przyzwyczajony. Być może Baran nie będzie z nami kolędował, ale z całą pewnością może pomóc w sprawnej organizacji, gdzie wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.  

Trzy znaki zodiaku, które nienawidzą świąt - Panna 

Krytyczna natura Panny nie pozwala jej przejść obojętnie obok wszystkich niedociągnięć, których w święta przecież nie brakuje. Panna będzie mieć języczek u wagi na temat choinki, wypieków oraz przygotowanych prezentów. Wobec siebie Panna też nie potrafi spuścić z tonu, w święta będzie zamartwiać się tym, jak wyjdzie na pamiątkowych zdjęciach i czy dobrze wypadnie podczas świątecznego small talku. Zatopiona w swoim perfekcjonizmie gubi niestety całą radość, która odnosi się także do świątecznych potraw. Panna jak ognia unika tuczącego jedzenia i jeśli tylko spróbuje odrobinę słodkości, przez pozostałą część wieczoru będzie miała wyrzuty sumienia. Jak pomóc Pannie trochę wyluzować? Zamiast hucznego spotkania lepiej zorganizować kameralne spotkanie bez zbędnej presji, pomoże też kilka miłych komplementów, które pomogą Pannie zapomnieć o tym, jak powinna się prezentować i co powiedzieć.  

Trzy znaki zodiaku, które nienawidzą świąt - Waga 

Święta w ocenie Wagi oznaczają jeden wielki hałas, głośne rozmowy przy stole, wspólne kolędowanie i krępujące składanie życzeń. To dla Wagi stanowczo za dużo. W poszukiwaniu spokoju i harmonii Waga z pewnością zaszyje się gdzieś w kącie i będzie bardziej świadkiem wydarzeń niż aktywnym uczestnikiem. Kolejny problem dla Wagi to nadmiar emocji, wszyscy zgromadzeni goście przynoszą ze sobą swoją energię w postaci smutków i radości, dla i tak przebodźcowanej już Wagi to stanowczo za dużo. Jak pomóc Wadze? Najlepiej będzie zostawić ją w spokoju, sama przyjdzie, gdy najdzie ją taka ochota.  

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które są wampirami energetycznymi - na kogo lepiej uważać?

Więcej o:
Copyright © Agora SA