Prawda o relacji Shakiry i Pique wyszła na jaw. Prawnik odniósł się do najnowszego teledysku artystki

Choć Shakira i Pique rozstali się kilka miesięcy temu, to wciąż nie schodzą z języków fanów. Tym razem kontrowersje wzbudził teledysk piosenkarki, w którym wystąpiły jej dzieci. Niektórzy doszukali się w nagraniu ukrytego przekazu do piłkarza.

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique było jednym z najgłośniejszych w ostatnich miesiącach i nie obyło się bez burzy medialnej. Byli partnerzy regularnie wbijali sobie szpilki publicznymi wypowiedziami i postami w mediach społecznościowych, a dziennikarze nie odstępowali ich na krok. W końcu po miesiącach zaciętej walki para wyszła na prostą i przestała kłócić się w świetle reflektorów, jednak mimo to fani wciąż doszukają się intryg. Teraz na językach jest najnowszy teledysk Shakiry, w którym wystąpiły dzieci piosenkarki i piłkarza. Czy to kolejna prowokacja?

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowy teledysk Shakiry wzruszył fanów. Niektórzy doszukali się drugiego dna

Najnowsza piosenka Shakiry "Acrostico" została napisana z myślą o jej synach. Pierwsze litery wersów z pierwszej zwrotki układają się w słowo Milan, czyli imię starszego syna, natomiast w drugiej zwrotce ukryto imię młodszego chłopca, Sasha. Piosenkarka śpiewa do swoich pociech o miłości, pragnieniu szczęścia i byciu silną.

Mów do mnie a ja cię wysłucham I chociaż życie tak mnie potraktowało Będę silna tylko dla ciebie Pragnę tylko twojego szczęścia i być z tobą Twój uśmiech jest moją słabością

- można usłyszeć w piosence. Ponadto synowie Shakiry wystąpiły w teledysku, grając z mamą na pianinie i śpiewając poszczególne wersy. Wzruszający teledysk stał się jednak kolejnym pretekstem dla fanów, by rozgrzebać zakopany topór wojenny między Shakirą a jej byłym partnerem.

Shakira zaatakowana przez fanów. Prawnik artystki zabrał głos

Teledysk po tygodniu od premiery obejrzało już 68 milionów osób. Choć większość komentarzy jest pozytywna i skupia się na miłości Shakiry do synów, znaleźli się i tacy, którzy zarzucają piosenkarce naruszenie prywatności jej dzieci. Inni uważają, że w ten sposób artystka chciała dopiec byłemu partnerowi pokazując mu, że dzieci również przeżywają ich rozstanie. Możliwe jednak, że wszystkie zarzuty są bezpodstawne. W imieniu Shakiry wypowiedział się jej prawnik Pilar Mane, który zapewnił, że pojawienie się dzieci w teledysku nie miało być chwytem marketingowym.

Myślę, że to, co robi Shakira, jest zawsze dobre, a dzieci są zaopiekowane przez cały czas. [...] Relacje między Gerardem a Shakirą są po raz pierwszy od czasu rozstania świetne. Wszystkie wrażliwe tematy są ułożone, generalnie wszystko jest w porządku.

- powiedział w oświadczeniu dla Europe Press.

 

Może Cię też zainteresować:
Światowej sławy influencer sparodiował Blankę. Fani ostro zareagowali: "Zostaw naszą bejbe"
Małgorzata Rozenek opuszcza rodzinę. Ma dość? "Nie będę musiała robić kanapek lub kaszy mannej"
- Viki Gabor jest przerażona egzaminem ósmoklasisty. Jeden z przedmiotów to dla niej prawdziwy koszmar

Więcej o:
Copyright © Agora SA