Anna Wendzikowska skradła show na premierze "Małej Syrenki". Jej cekinowa sukienka onieśmiela fanów

Premiera "Małej Syrenki" live action cieszyła się ogromną popularnością wśród gwiazd. Disneyowska bajka, wokół której narosło wiele kontrowersji, przyciągnęła między innymi polską aktorkę Annę Wendzikowską. To, jak się ubrała, zaskoczyło wszystkich. Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Wokół filmu "Mała Syrenka" od wielu miesięcy krążą plotki i mnożą się pytania. Wiemy, że Ariel nie jest taka, jak kiedyś — jej charakter będzie przedstawiony "głębiej" - wycięto również niektóre teksty piosenek. Jednak warszawska premiera najnowszego filmu Disneya odbyła się w wyjątkowym gronie. Nie zabrakło wielu polskich sław, w tym, Anny Wendzikowskiej.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Wendzikowska na  premierze "Małej Syrenki". Zebrała się cała śmietanka

Rola Anny Wendzikowskiej na uroczystej premierze nowej bajki Disneya w Warszawie była bardzo istotna. Okazuje się, że aktorka miała poprowadzić całą imprezę, podczas której nie mogło zabraknąć również Sary James - 14-letnia wokalistka zaśpiewała utwór nagrany do polskiej wersji produkcji. Pojawiło się również wielu celebrytów wraz z dziećmi, m.in  Natalia Kukulska z córkami, Maria Sadowska z pociechami oraz Misiek Koterski z synem. Prowadząca wieczoru postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami i wieczorową kreacją na Instagramie.

Tydzień temu robiłam wywiady w Londynie, a dzisiaj miałam zaszczyt poprowadzić warszawską premierę „Małej syrenki". Dzięki, Disney Polska i dzięki Angelika Józefczyk za piękną „syrenkową" kreację.

- napisała pod zdjęciem. Fani nie mogli oderwać oczu jednak przede wszystkim od jej olśniewającej sukienki.

Anna Wendzikowska gwiazdą premiery "Małej Syrenki". Olśniewająca stylizacja

Anna Wendzikowska postanowiła poprowadzić premierową imprezę w wieczorowym stylu. Wybrała wyszywaną koralikami suknię z bardzo głębokim rozcięciem oraz błyszczące sandałki na wysokim obcasie. Całość prezentowała się niesamowicie - z jednej strony lekko, z drugiej bardzo elegancko. Można powiedzieć, że aktorka doskonale uchwyciła balans pomiędzy dziecięcą częścią widowni a ich rodzicami.  I choć nie był to typowy strój na rodzinną premierę, internauci zdają się być oczarowani.

Olśniewająco wyglądasz w tej stylizacji!
Petarda, Ania! Ślicznie.
Nie będę kłamał — wygląda Pani tutaj olśniewająco...
Idealna kreacja.

- czytamy w komentarzach. Aktorka nie kryła zadowolenia z faktu, że mogła poprowadzić premierę nowej bajki. Produkcja trafi na ekrany polskich kin już jutro w piątek 26 maja 2023 r. My już nie możemy się doczekać - a jak wasze nastroje? 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA