Grała Simone w "M jak miłość". Dziś trudno uwierzyć, że skończyła 81 lat i wciąż tak wygląda

Znana głównie z serialu "M jak miłość" Agnieszka Fitkau-Perepeczko czerpie z życia pełnymi garściami. Niedawno pokazała się na jednej z warszawskich ulic. Nie jest to pierwszy raz kiedy zachwyca swoją stylizacją i postawą. 81-letnia letnia celebrytka wciąż jest w formie.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko swoją popularność zyskała głównie dzięki serialowi "M jak miłość". Wystąpiła w nim jako ekscentryczna Simona, która dosłownie tryskała energią - i nic dziwnego, bo sama aktorka  jest pełna zarówno temperamentu, jak i klasy. 81-letnia aktorka była widziana jakiś czas temu w stolicy Polski. Jak wygląda?

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Simona z "M jak Miłość" cały czas zachwyca. 81-latka w pięknej stylizacji

Agnieszkę Fitkau-Perepeczko kocha czerpać radość z życia i nie boi się robić tego, na co ma ochotę. W wywiadzie dla portalu kobieta.wp.pl powiedziała, że stara się żyć tak, aby codzienność była przyjemna - tę samą zasadę stosuje również w kuchni. Aktorka często przechadza się warszawskimi ulicami. Pomiędzy najmodniejszymi polskimi restauracjami porusza się za pomocą swojej 20-letniej Hondy. Jakiś czas temu podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem zrobionym w restauracji zlokalizowanej na Placu Zbawiciela, gdzie spotkała się ze swoją przyjaciółkę. Wtedy też 81-latka zapozowała ubrana w elegancką kreację. Miała na sobie zwiewną czarną sukienką w zestawieniu z  białym kapeluszem. Jej stylizacja przełamana została za pomocą dużych, ciężkich naszyjników. Wystąpiła w towarzystwie koleżanki i małego psiaka. W komentarzach internauci pisali jej:

Pani Agnieszko tak trzymać
 

Agnieszka Perepeczko ma receptę na dobre życie. Tak rozkręciła swoją karierę

Nie jest to pierwszy raz kiedy aktorka skupia na sobie uwagę. Niedawno widziano ją na Targu w Starym Młynie we Wrocławiu. Miała wtedy na sobie czarną czapkę z daszkiem, na której widniał napis "I love haters" - czyli z angielskiego "kocham hejterów" - oraz czarną bluzkę w stylu hiszpańskim z odsłoniętymi ramionami. Całość spiął ze sobą mocny makijaż z zaakcentowanymi ustami i sporych rozmiarów biżuteria. Z dużej odległości widać było jej promienny uśmiech. 

Aktorka zdobyła serce Marka Perepeczko, do którego po premierze "Janosika" wzdychały całe rzesze kobiet. Poznali się, czekając w kolejce do dziekanatu w warszawskiej szkole teatralnej. Niestety nie dostała roli w serialu, mimo tego, że jej mąż grał główną rolą. Agnieszka nie chciała być wyłącznie żoną swojego męża. Wyjechała więc do Australii, gdzie z powodzeniem udało się jej rozkręcić swoją karierę. Pracowała również jako modelka. W 2003 roku dołączyła do obsady "M jak miłość", gdzie występowała do 2007 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA