Marianna Schreiber przeszła niewiarygodną metamorfozę. Takie zabiegi piękności kosztują fortunę

Marianna Schreiber jakiś czas temu przeszła poważną operację plastyczną, która kosztowała ją naprawdę sporo. Po czasie zdecydowała się także ujawnić fanom, z jakich zabiegów kosmetycznych korzystała. To one nadają jej pięknego, młodego wyglądu. Ile zapłaciła za metamorfozę? To niezła suma.

Marianna Schreiber nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a wręcz się tym chwali. Okazuje się, że operacje i wizyty w salonach kosmetycznych odmieniły jej twarz niemalże nie do poznania. Taka metamorfoza musiała być ogromnym wydatkiem, ponieważ zabiegi nie należą do najtańszych. Jak zmieniła się modelka i aktywistka? 

Zobacz wideo Jakie poglądy ma Marianna Schreiber? "Musimy się przestać szufladkować"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marianna Schreiber przestała się ukrywać. Wyjawiła, że korzysta z medycyny estetycznej

Marianna Schreiber to 30-letnia aktywistka, modelka. Przygodę z mediami rozpoczęła kilka lat temu w 10. edycji kultowego programu "Top Model". Po emisji zyskała spore grono fanów i stała się bardziej rozpoznawalana - przestała poniekąd żyć w cieniu swojego męża Łukasza Schreibera, który aktywnie działa w świecie polityki. Oprócz modelingu działała także w partii "Mam dość", jednak odeszła z niej, gdyż jaka sama pisała na social mediach - nie chciała brać udziału w tym krindżu. Po swoich "przygodach" w polityce i modelingu kobieta najwyraźniej postanowiła zadbać o siebie i przeszła pewną operację oraz kilka zabiegów medycyny estetycznej. Z czego korzystała? Wydała na to mnóstwo pieniędzy, to pewne. 

 

Zabiegi i operacje Marianny Schreiber. Ich koszt może was zaskoczyć

Marianna Schreiber kilka miesięcy temu poinformowała fanów na swoim instagramowym profilu o operacji nosa, którą wykonała. Zrobiła to nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych - krzywa przegroda nosowa była źródłem problemów z zatokami i łatwego łapania infekcji. Dzięki operacji zaczęła akceptować swój wygląd i - jak sama twierdzi - opłacało czekać się 15 lat dla takiego efektu. Koszt operacji nosa jest zależny od przypadku oraz oczywiście klinki, w jakiej jest wykonywany. Z pewnością Marianna zapłaciła od 20 do 40 tys. złotych, więc nie jest to mało. Dodatkowo jakiś czas temu wyjawiła swoim obserwatorom, z jakich zabiegów kosmetycznych korzysta. Okazuje się, że jej skóra w pewnym momencie życia była w złym stanie z powodu m.in. częstego korzystania z solarium, dlatego musiała o siebie zadbać. 

Kwestia cery to rzecz, na którą musiałam poświecić znacznie więcej czasu i zaangażowania oraz cierpliwości. W moim przypadku były to zabiegi: Mezoterapia osoczem, Mikrodermabrazja, Terapia na przebarwienia, kwas hialuronowy.

- pisała Marianna na swoim profilu na Instagramie. Dziś kobieta wygląda naprawdę świetnie i akceptuje swój wygląd prawdopodobnie w 100 procentach.

Więcej o:
Copyright © Agora SA