Zaskakujący widok na plaży. Spacerowicze szybko chwycili za telefony. "Wow, robi wrażenie i te detale"

Choć na kąpiel w morzu nadal jest za zimno, to wiele osób już spędza czas nad wodą. Na jednej z kołobrzeskich plaż pojawiło się coś, co sprawiło, że wielu osób chwyciło za telefony. Na Facebooku pojawiło się właśnie zdjęcia niesamowitej budowli z piasku.

Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób już teraz wykorzystuje piękną pogodę i wybiera się na przechadzki brzegiem morza. Niedawno osoby spacerujące po kołobrzeskiej plaży zaskoczyło niezwykłe znalezisko.

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niesamowite znalezisko na plaży w Kołobrzegu. Zamek jak z bajki Disneya

Na facebookowym profilu o nazwie Lubuscy Łowcy Burz pojawił się ostatnio post ze zdjęciem. Na fotografii zrobionej na jednej z kołobrzeskich plaż widać niesamowity zamek zbudowany z piasku. Ta budowla jest niewiarygodnie szczegółowa i świetnie wykonana przez jednego z miejscowych artystów. Zamek z piasku, wygląda jak żywcem wyciągnięty z bajki o księżniczce. Jak informują internauci, nie jest to pierwsza praca lokalnego artysty. Na przestrzeni lat, co jakiś czas mężczyzna przychodzi na plaże i tworzy zapierające dech w piersiach konstrukcje z piasku. Autorem zarówno zdjęcia, jak i budowli jest Grzegorz Pawelski. Jak informuje portal turyści.pl, mężczyzna z zawodu jest rzeźbiarzem i tworzy nie tylko budowle z piasku. Zajmuje się również rekonstrukcją i renowacją zarówno miejsc jak i przedmiotów. Pracował m.in. przy odtworzeniu pierwotnego wystroju malarskiego sklepienia i ścian w prezbiterium kościoła pod wezwaniem św. Anny w Ząbkowicach Śląskich. W ostatnich latach artysta odwiedzał plaże w Gdyni, Pustkowie, Olsztynie i Sierakowie. Na jego facebookowym profilu o nazwie Zamki z piasku - Grzegorz Pawelski można znaleźć wiele jego dzieł.

Post szybko zdobył uznanie w mediach społecznościowych. Ludzie są zachwyceni budowlą

Post, który pojawił się na profilu Lubuskich Łowców Burz, bardzo szybko zyskał popularność w sieci. W ciągu kilku dni zebrał ponad 6 tysięcy reakcji, a udostępniono go blisko 200 razy. Internauci zachwyceni są tą niezwykłą budowlą. Pod postem wyrażają swoją aprobatę i dzielą się zdjęciami innych budowli z piasku, które udało im się uchwycić.

Piękne są pana budowle z piasku. Pozdrawiam serdecznie i cieplusio

- pisze jedna z komentujących.

Wow robi wrażenie i te detale

- zachwyca się inna.

Widziałam w tamtym roku, jak budowali też super. Podziwiam bardzo talent

- wyznaje inny internauta.

Ależ się ktoś napracował, na pewno, z wielką przyjemnością w takich okolicznościach przyrody! Piękna budowla!

- komentuje kolejna osoba.

Więcej o:
Copyright © Agora SA