Wedding planerka ostrzega pary młode. Tych błędów lepiej nie popełniać podczas planowania wesela

Planowanie wesela i ślubu to nie lada wyzwanie. Właśnie dlatego tak wiele osób coraz częściej decyduje się na zatrudnienie wedding planerki. Błędy popełniane podczas organizowania tego typu uroczystości zdarzają się każdemu. Przed własnym ślubem warto je poznać i wiedzieć czego unikać.

Pary planujące ślub przeżywają wzloty i upadki. Zorganizowanie tak dużej i ważnej ceremonii to często twardy orzech do zgryzienia. Wiele przyszłych małżeństw decyduje się na pomoc wedding planerki, która z doświadczenia doskonale wie, jakich błędów nie należy popełniać. Dowiedz się czego unikać, aby wesele i ślub dopiąć na ostatni guzik. 

Zobacz wideo Tradycyjnej ceremonia teściowej dla synowej przed ślubem księcia Husajna

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Organizacja ślubu i wesela. Pamiętaj, aby spojrzeć na to realistycznie

Planując ślub, pamiętaj, aby wszystko dokładnie przemyśleć. Jeśli nie masz kilkudziesięciu tysięcy na zatrudnienie kogoś do pomocy, nie martw się, wiele osób radzi sobie także bez tego. W takiej sytuacji warto poznać rady wedding plannerki, która zorganizowała już wiele wesel i ślubów, dzięki czemu wie, jakie podpowiedzi w okresie przygotowawczym do wesela sprawdzą się idealnie.  

Jeśli planujesz ślub, nie popełniaj tych błędów. Pary młode robią to całkiem nieświadomie

Jeśli jesteś w trakcie organizacji ślubu, warto wiedzieć czego lepiej unikać na ślubie oraz co należy przemyśleć dwa razy, aby uroczystość była taka, jaką sobie wymarzyliście. 

  1. Zwróć uwagę na finanse - jeśli nie masz dużego budżetu, nie kupuj najdroższych kwiatów czy nie zatrudniaj najdroższego DJ, tylko z tego powodu, że poleciła wam go znajoma. 
  2. Upominki dla gości - zdarza się, że po weselu para młoda podnosi z podłogi upominki weselne. Niestety, ale często goście całkowicie o tym zapominają, a dla wielu nie ma to żadnego znaczenia. 
  3. Lista gości - ślub i wesele to tylko i wyłącznie wasz dzień i to wy decydujecie, kto będzie obecny na uroczystości. Czy faktycznie jest sens zapraszać ciocię, z którą rozmawialiście ostatni raz 5 lat temu? Nie zapominajmy, że każda osoba na weselu to koszt około 200/300 zł.
  4. Chwila dla siebie - wesele to impreza dla was, nie zamartwiajcie się, jak bawią się inni, a zadbajcie o siebie i o swoje wspomnienia z tego dnia. 
  5. Urlop po ślubie - jeśli macie taką możliwość, dobrze jest jeszcze kilka dni po ślubie dać sobie odetchnąć. Powrót do pracy w poniedziałek, gdy wesele odbywało się w sobotę, może być nieco przytłaczający. 

Może Cię zainteresować:
Ceny nad polskim morzem mogą zaskoczyć. Wyjazd nad Bałtyk w 2023 wyniesie cię więcej, niż kiedykolwiek
Ta agencja oferuje fortunę za oglądanie TikToka. Wystarczy przewijać aplikację przez 10 godzin
To już oficjalne. Współdzielenie konta na Netflixie będzie płatne. Użytkownicy dostają wiadomości

Więcej o: