Ta agencja oferuje fortunę za oglądanie TikToka. Wystarczy przewijać aplikację przez 10 godzin

Zarabianie na oglądaniu mediów społecznościowych to według ciebie praca marzeń? Pewna agencja ma wyjątkową ofertę dla miłośników TikToka. Chcą zapłacić krocie ochotnikom za przewijanie aplikacji. W ten sposób można zrobić całkiem sporo pieniędzy.

Firma, która pomaga rozwijać się innym markom dzięki współpracy z influencerami ma ciekawą propozycję dla użytkowników TikToka. Mogą zacząć zarabiać wyłącznie na korzystaniu z aplikacji. Na czym ma dokładnie polegać praca? Wyjaśniamy. 

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak zarabiać w Internecie? Weź udział w konkursie

Firma Ubiquitous, na co dzień zajmująca się kampaniami influencerskimi, właśnie utworzyła stronę umożliwiającą wzięcie udziału w konkursie TikTok Watching Job 2.0. Aby aplikować, kandydaci muszą subskrybować kanał marki na YouTube, wypełnić odpowiedni formularz oraz opisać w 50-100 znakach, dlaczego ta praca należy się właśnie im. Dodatkowo, powinni umieścić tę wypowiedź w poście na Twitterze, co zwiększy ich szansę na wygraną. Jakich pracowników poszukuje wspomniana firma? Aplikować mogą osoby, które: 

  • ukończyły 18. rok życia, 
  • posiadają konto na TikToku i podstawową wiedzę na temat platformy, 
  • mają wyczucie trendów i potrafią dostrzegać zbieżne podobieństwa. 

Warto zaznaczyć, że w konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy Ubiquitous Influence, członkowie ich rodzin oraz inne osoby związane w jakikolwiek sposób z konkursem lub pomagające w jego organizacji. 

Sposoby na zarabianie w Internecie. Za 10 godzin można dostać 1000 dolarów

Po upływie terminu, w którym można składać wnioski (31 maj 2023 r.) organizatorzy z puli kwalifikujących się zgłoszeń wybiorą wyłącznie trzech zwycięzców. Firma za 10-godzinną sesję z TikTokiem oferuje wynagrodzenie w wysokości 1000 dolarów, czyli 100 dolarów za godzinę pracy. Osoby, które otrzymają taką możliwość, pomogą Ubiquitous odkryć nowe trendy, które opanowały aplikację. Kolejnym krokiem będzie opublikowanie posta w wybranej platformie mediów społecznościowych, oznaczenie firmy i przedstawienie swoich wrażeń dotyczących współpracy. Według informacji na stronie firmy zwycięscy zostaną wyłonieni i poinformowani o tym za pomocą maila w ciągu 7 dni od daty wstrzymania napływu wniosków. Jeżeli przez kolejne 7 dni wybrana osoba nie skontaktuje się w sprawie nagrody, ta zostanie jej odebrana
Tego typu konkursy to wręcz specjalność Ubiquitous Influence. W październiku zeszłego roku firma zaoferowała 50 dolarów za godzinę dla osób, które przez 12 godzin będą przeglądać TikToka i analizować świeżo powstałe trendy. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA