Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zdradzili imię dziecka. Fanom kojarzy się z bajką Disneya: Kupcie jej tygrysa

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podzielili się w ostatnich dniach radosną nowiną. Para doczekała się kolejnego dziecka. Młodzi rodzice zdradzili także imię pociechy, które bardzo spodobało się obserwującym. Czy rzeczywiście inspirowali się Disneyem?

Sylwia Przybysz urodziła kolejne dziecko, a więc to już trzeci raz, kiedy Jan Dąbrowski został ojcem. Młodzi rodzice z chęcią dzielą się w sieci swoim życiem z fanami oraz pokazują pociechy. Kolejna potomkini została już udostępniona na Instagramie, gdzie zdradzono imię maleństwa. Fani nie mogą przestać się zachwycać.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami. Para ma już trójkę dzieci

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w show-biznesie. Sylwia jest 24-letnią piosenkarką, a 26-letni Janka kojarzymy głównie z działaniem w serwisie YouTube. Para dość wcześnie zdecydowała się na założenie rodziny, ponieważ swoje pierwsze dziecko powitali na świecie w 2020 roku  - była to Pola - a rok później pojawiła się Nela. Aktualnie para tworzy szczęśliwą rodzinę i - jak wspominali w wielu wywiadach - mają w planach ją powiększać. Oboje pochodzą z wielodzietnych domów, co z pewnością wpłynęło na takie marzenia. 30 maja 2023 roku na świat przyszła ich kolejna córka. Na social media pojawiło się już jej zdjęcie oraz wzmianka o wyjątkowym imieniu. 

Imię dziecka Sylwii Przybysz. Naprawdę jest z bajki Disneya?

Po narodzinach trzeciego dziecka Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podzielili się w sieci zdjęciem kolejnej córki oraz zdradzili jej imię. Okazuje się, że do wesołej gromadki dołącza Jaśmina Dąbrowska. Kiedy fani dowiedzieli się, jak rodzice nazwali najmłodszą pociechę - byli zachwyceni. W komentarzach możemy zauważyć wiele pozytywnych słów i gratulacji. 

Piękne imię dla pięknej córeczki
Jakie piękne imię, gratulacje dla Was i jak najwięcej zdrowia
Jak Jasmina z "Alladyna". Kupcie jej tygrysa 

- komentują fani na Instagramie. Nawiązanie do bajki Disneya jest raczej efektem fantazji, ale kto wie? Sylwia i Janek nie odnieśli się jednak do tej sugestii. W następnych dniach młodzi rodzice mają w planach opowiedzieć nieco więcej o tym, jak wyglądał poród oraz opieka w ośrodku, w którym rodziła piosenkarka. 

Wspólny pobyt w szpitalu z tatusiem, wspólne poznawanie dziecka, to najpiękniejsze doświadczenie.

- podkreśla Janek Dąbrowski na Instagramie.

Może Cię zainteresować:
"Magia nagości" ukarana przez KRRiT. Produkcja komentuje zarzuty. W tle obrona ciałopozytywności
Polacy uwielbiają tę roślinę, jednak lepiej nie zrywać jej w lesie. Kara może wynieść nawet 5 tysięcy
Powstaje największy w Europie budynek wydrukowany w 3D. Jego rozmiary są imponująca

Więcej o:
Copyright © Agora SA