Bezczelna foka próbuje ukraść z rąk rybaka świeżo złowionego łososia. Nagranie podbija sieć

Każdy posiadacz zwierzaka wie, że trzeba mieć dużą odporność, by nie ulec proszącym oczom pupila i nie podzielić się z nim swoim posiłkiem. Pewien mężczyzna musiał oprzeć się nie jednej, a kilku fokom proszącym o rybę. Jedna z nich miała dość czekania i próbowała wziąć sprawy we własne płetwy. Nagranie bawi do łez.

Oglądanie śmiesznych zwierzaczków, zawsze poprawia humor. Tym razem nie jest inaczej. Nic więc dziwnego, że nagranie z foką próbującą ukraść rybę prosto z rąk rybaka szturmem zdobywa internet. Ludzie są zachwyceni tym przeuroczym obrazkiem i nie mogą przestać się rozczulać nad bezczelnym zwierzakiem.

Zobacz wideo Zwierzaki gwiazd na Instagramie. Który najbardziej uroczy?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Złodziejskie foki nie zaskakują rybaka. Jest już przyzwyczajony do ich zachowania

Zazwyczaj, kiedy długo przebywamy w towarzystwie pewnych ludzi, zwierząt czy rzeczy, łatwo nam się przyzwyczaić do tego, co robią. Ich zachowania mogą być dla nas więc najnormalniejszą rzeczą na świecie, kiedy dla innych okazują się być czymś niesamowitym. Potwierdzeniem tego jest niesamowity film, który na swój profil na TikToku wstawiła osoba pod nickiem @seahawk.151. Coś, co ma na co dzień, dla innych jest niezwykłe. Widzimy na nagraniu przeuroczą fokę, która podchodzi o rybaka oraz jego kolegi. Dwóch mężczyzn zachowało całkowity spokój w tej niesamowitej sytuacji. Nagle zwierzak postanowił dopuścić się kradzieży, próbując zabrać z rąk rybaka świeżo złowionego łososia. Mężczyźnie ani trochę jednak nie przejęli się jej próbą popełnienia rybiego przestępstwa. Większość ludzi nie miałoby pojęcia jak zachować się w takiej sytuacji, jak ta pokazana na nagraniu. Na szczęście ci rybacy byli w pełni przygotowaniu na spotkanie z fokami.

Internauci są zachwyceni polującymi fokami. W komentarzach nie mogą się nachwalić

Nagranie zostało wyświetlone już niemal 3 miliony razy, a udało mu się zebrać ponad 400 tysięcy reakcji i dobrze ponad 1800 komentarzy. Komentujący byli zachwyceni tym nagraniem. Wielu z nich przyznało, że bez problemu dałoby się złapać na techniki foki, która próbuje wyprosić jedzenie. Inni natomiast nie mogą przestać zachwalać charakterystycznej mowy ciała zwierząt morskich. Jedna z komentujących napisała:

Trzecia to ja bawiąca się rękami podczas zakupów w sklepie spożywczym, ponieważ nie wiem, co z nimi zrobić, podczas gdy mój mąż wyśmiewa się ze mnie

Co wielu z nas uzna za bardzo życiowe. Znalazły się również głosy w komentarzach mówiące, że foka bawiąca się swoimi płetwami wygląda, jakby knuła napad na łososia. Całość dopięła jeszcze muzyka w tle, która jest motywem przewodnim ze wszystkim chyba znanych "Szczęk".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.