Uczestnik "Jeden z dziesięciu" zdradza, jak Sznuk traktuje zawodników. Nie boi się kontrowersji

Program "Jeden z dziesięciu" to popularny teleturniej telewizyjny od lat niezmiennie prowadzony przez Tadeusza Sznuka. To postać nieco skryta i niechętna do wywiadów czy wizyt na ściankach, ale dzięki uczestnikom wiemy, jaki jest naprawdę. Tak zachowuje się poza kamerami.

Z pewnością większość z was kojarzy program "Jeden z dziesięciu". Na antenie telewizji jest od wielu lat i nadal cieszy się tak samo ogormną popularnością. Prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk - jaki jest poza kamerami? Jeden z uczestników teleturnieju zdradził, jaki kontakt ma z uczestnikami legendarny dziennikarz. To może być dla was zaskoczeniem.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tadeusz Sznuk i "Jeden z dziesięciu". Prowadzący programu jest jego wizytówką

Tadeusz Sznuk to 80-letni prezenter telewizyjny, dziennikarz i lektor filmowy, którego większość osób kojarzy z pewnością z teleturniejem "Jeden z dziesięciu", który po dziś dzień emitowany jest w telewizji. Uczestnicy muszą odpowiadać na pytania z różnych dziedzin i mają na to ograniczony czas. Pan Tadeusz jest już niemalże nieodłączną częścią show, które prowadzi od wielu lat. Mimo to, że program emitowany jest od 1994 roku, nadal mało wiemy o tym, jaką jest osobą poza kamerami. Mężczyzna niechętnie udziela wywiadów oraz nie jest widywany na eventach. Na szczęście jeden z uczestników postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości.

"Jeden z dziesięciu": Jak Tadeusz Sznuk traktuje uczestników programu? Ujawniono kulisy

Zbigniew Śliwiński to jeden z uczestników programu, który postanowił ujawnić kulisy show i zdradził co nieco na temat Tadeusza Sznuka. Jak czytamy na stronie plejada.pl, mężczyzna był w 138. serii teleturnieju i wspomniał w wywiadzie, że od zawsze chciał wziąć w nim udział - wcześniej regularnie oglądał program, a teraz miał okazję stanąć po drugiej stronie. Pana Zbigniewa zapytano o atmosferę w studio oraz o samego prowadzącego. 

Atmosfera w studiu jest bardzo rodzinna i serdeczna. Nie ma co mówić, jest przyjemnie. Pan Tadeusz Sznuk jest osobą tak ciepłą i życzliwą, że nagrania nie są stresujące

- komentował Zbigniew Śliwiński, plejada.pl. Tak, jak z pewnością wielu z was już się domyślało, Tadeusz Sznuk to osoba spokojna, cierpliwa i życzliwa - czyli taka sama, jaką widzimy na ekranach telewizorów. W późniejszej części wywiadu Zbigniew zdradzał także, jak przygotował się do teleturnieju i - jak się okazuje - po prostu oglądał wcześniejsze odcinki.

Więcej o: