Ed Sheeran w Polsce 2024? To nie żart. Fani i fanki: Możecie zacząć legalnie piszczeć

To już pewne: Ed Sheeran ponownie odwiedzi Polskę. W lipcu 2024 roku popularny muzyk z Anglii zagra koncert w jednym z miast w naszym kraju. Gdzie odbędzie się koncert i na kiedy już dziś zaplanować urlop? Bilety wkrótce w sprzedaży.

Jego ostatnie koncerty w Polsce odbiły się szerokim echem, a fani wyczekiwali przed stadionem narodowym PGE w Warszawie kilkanaście godzin, aby znaleźć się jak najbliżej sceny. Ed Sheeran jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy muzyki pop na świecie, a w Polsce jego twórczość także cieszy się powodzeniem od wielu lat. Kiedy koncert Eda Sheerana w Polsce? W 2024 roku zagra na tym stadionie - bilety będą dostępne już niebawem. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa nie ma oporów przed komunikacją miejską

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ed Sheeran Polska 2024. Piosenkarz powraca z trasą koncertową

Ed Sheeran ogłosił trasę koncertową po Europie i Azji. Na liście wydarzeń znalazła się również Polska - gdzie odbędzie się koncert Eda w 2024 roku? Okazuje się, że tym razem Sheeran wybrał sobie  Gdańsk, w którym jeszcze nigdy nie grał, a wydarzenie odbędzie się na stadionie Polsat Plus Arena już 12 lipca 2024 roku.

Popularny piosenkarz odwiedzi kilkanaście państw w związku z trasą "Mathematics tour", gdzie zagra dla fanów po kilka piosenek z każdej wydanej płyty. W przyszłym roku prawdopodobnie będziemy mogli usłyszeć na żywo również kawałki z najnowszego albumu "Autumn Variations". Co ciekawe, gościem specjalnym na wydarzeniu ma być Calum Scott, czyli brytyjski piosenkarz, znany z takich hitów jak m.in. "You Are The Reason" czy "Dancing on My Owon". Jeśli masz w planach wybrać się na koncert Eda Sheerana w 2024 roku, dowiedz się kiedy i gdzie można kupić bilety. Sprzedaż rozpocznie się już niedługo. 

 

Bilety Ed Sheeran: Ceny wciąż tajemnicą, ale jest już data

Koncert Eda Sheerana odbędzie się 12 lipca 2024 roku i z pewnością wiele osób nie może się już doczekać tego dnia. Kiedy więc kupić bilety na koncert Eda Sheerana? Okazuje się, że sprzedaż rozpocznie się dokładnie 26 października 2023 roku o godzinie 10:00. Pamiętaj, aby zakupić wejściówki na oficjalnej stronie organizatora i nie paść ofiarą oszustów.

Na ten moment muzyk zapowiedział jedną datę koncertu w Gdańsku w 2024 roku, który wypada na piątek. Być może jeśli zainteresowanie wydarzeniem będzie duże, zostanie zorganizowany drugi, jednak nie ma jeszcze oficjalnych informacji w tym temacie. Jaka będzie cena biletów na koncert Eda Sheerana? Koszt wszystkich wejściówek zostanie podany dopiero w dniu sprzedaży, jednak organizator poinformował fanów, że ceny będą zaczynać się już od 329 zł. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA