Wyjątkowa okazja dla fanów Matthew Perry'ego. Strój Chandlera z "Przyjaciół" właśnie trafił na aukcję

Fani "Przyjaciół" nadal nie mogą się pogodzić ze śmiercią Matthew Perry'ego, odtwórcą jednej z głównych ról. Serialowy Chandler był wielu osobom bardzo bliski, dlatego niejeden widz chciałby mieć po nim pamiątkę. Na sprzedaż wystawiono właśnie jedną z jego najbardziej charakterystycznych stylizacji.

28 października 2023 roku był smutnym dniem dla fanów serialu "Przyjaciele". 54-letni Matthew Perry, odtwórca roli Chandlera, został znaleziony martwy w jacuzzi w swoim domu w Los Angeles. Twórcy jednej z najpopularniejszych produkcji na świecie i aktorzy wcielający się w główne role wyrazili swój smutek po śmierci artysty w mediach społecznościowych, a także wydali oficjalne oświadczenia. Mieli też okazję pożegnać się z nim podczas kameralnego pogrzebu, który urządzono tylko dla bliskich. Z kolei zdruzgotani fani mogą nabyć wyjątkową pamiątkę, jaką jest jedna ze stylizacji, którą Perry nosił na planie "Przyjaciół".

Zobacz wideo Mija 16 lat od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół" [Popkultura Extra]

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani opłakują śmierć Matthew Perry'ego. Książka nie jest już jedyną pamiątką

Rok przed swoją śmiercią Matthew Perry wydał autobiografię zatytułowaną "Przyjaciele, kochankowie i ta wielka, straszna rzecz". Opowiedział w niej o początkach swojej kariery aktorskiej, pracy na planie "Przyjaciół", relacjach z kobietami i przede wszystkim o swojej chorobie. Aktor przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od różnych substancji psychoaktywnych, również podczas kręcenia serialu. Wielokrotnie trafiał do szpitala z powodu problemów zdrowotnych i kilka razy był na odwykach. W książce szczerze opisał najcięższe momenty w swoim życiu i sposób, w jaki pomagali mu bliscy. Fani mogą być zaskoczeni faktem, że autobiografia nie jest już jedyną dostępną na rynku pamiątką po Matthew Perrym. Na aukcję właśnie trafił strój, który artysta miał na sobie w jednym z odcinków "Przyjaciół". Widzowie z pewnością go pamiętają.

 

Wyjątkowa okazja dla fanów Chandlera. Na aukcje trafiło ubranie z serialu

Kilka dni temu na internetową aukcję trafiła wyjątkowa pamiątka po zmarłym aktorze. Już dziś można zakupić ubranie Matthew Perry'ego, które pojawiło się w 14. odcinku pierwszego sezonu "Przyjaciół", zatytułowanym "Ten z walentynkami" ("The One With The Candy Hearts") - Chandler chciał wówczas zerwać ze swoją dziewczyną Janice. Była to granatowa koszula z kolorowym paskiem przebiegającym pionowo przez jedną stronę ubrania oraz jasne dżinsy.

Kurtka koszulowa jest jednorazowym elementem wykonanym na zamówienie (bez metek i rozmiaru w środku) dla Matthew Perry'ego do noszenia w konkretnym odcinku, stąd nadruk szkicu, co oznacza, że jest to oryginalny projekt projektanta kostiumów serialu Przyjaciele. (...) Kostium i szkic kostiumu są w bardzo dobrym stanie, biorąc pod uwagę, że były noszone w 1994 roku

- napisano w opisie produktu. Cena ubrań jest jednak dosyć wysoka. Całość można zakupić za 8400 dolarów, czyli ponad 33 tys. złotych.

 
Więcej o: