To ona grała starszą sierżant Kasię w "13 posterunku". Oto czym zajmuje się dzisiaj

Serial, który w latach 90. sprowadzał wielu Polaków przed telewizory, to oczywiście pierwszy polski sitcom "13 posterunek". Historia funkcjonariuszy opowiadana w zabawny sposób podobała się widzom, a grę aktorską sierżant Kasi doceniło wiele osób. Czym ta zajmuje się dziś?

Seriale z lat 90. i początku lat 2000 to dla wielu już historia. Trzeba jednak przyznać, że miały one swój niepowtarzalny klimat. Co ciekawe sporo osób chętnie wraca do odcinków dawnych produkcji, które można obejrzeć na portalach internetowych. Dużą popularnością lata temu cieszył się "13 posterunek" - serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego miał wiernych fanów, którzy to każdego dnia emisji zasiadywali przed ekranami i z zaciekawieniem oglądali historie policjantów. Widzowie doceniali niemalże każdego aktora, który grał w produkcji, jednak dużą sympatią w szczególności cieszyła się starsza sierżant Kasia, czyli Aleksandra Woźniak-Miszewska. Co robi dziś? To może was zaskoczyć. 

Zobacz wideo Nie masz planów na długie, zimowe wieczory? Oto grudniowe nowości na Netfliksie! [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aleksandra Woźniak-Miszewska grała Kasię w "13 posterunku". Widzowie ją uwielbiali

Swój debiut miała w wieku 17 lat w Teatrze Telewizji, grając w "Moje Drzewko Pomarańczowe". Chwilę potem zagrała w serialu "13 posterunek" starszą sierżant Kasię. To właśnie ta produkcja przyniosła jej największą rozpoznawalność, a widzowie polubili wizerunek młodej dziewczyny. Tam zdobyła sporo doświadczenia, więc wiedziała, jak wygląda praca aktorki. W późniejszych latach zagrała również w takich produkcjach jak np. "Plebania", "Złotopolscy", "Daleko od noszy" czy "Barwy szczęścia". Co jednak robi dzisiaj Aleksandra Woźniak-Miszewska? Czy dalej występuje w serialach emitowanych w telewizji? 

Tym dziś zajmuje się Aleksandra Woźniak-Miszewska. Na wizytę można umówić się również online

Z pewnością wiele osób myśli, że aktorka dalej działa w show-biznesie i rozwija się w tym kierunku. Nic bardziej mylnego - okazuje się, że wymazała tę część swojego życia raz na zawsze. W 2020 roku porzuciła aktorstwo, o czym poinformowała fanów, a co było tego powodem? Aleksandra chciała w stu procentach skupić się na prowadzeniu swojego biznesu - gabinetu terapeutycznego.

Tak, dawna Kasia z serialu "13 posterunek" jest dziś prężnię pracującą terapeutką psychologiczną, a swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Gdańsku oraz online. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS oraz jest w trakcie szkolenia na psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego.

Od zawsze interesowałam się psychologią i w pewnym momencie postanowiłam pójść na studia psychologiczne, ale jedynie w celu zgłębienia wiedzy. Dopiero w trakcie studiów, gdy odbywałam praktyki w szpitalu psychiatrycznym, poczułam, że chciałabym się zajmować tym zawodowo.

- mówiła Aleksandra Woźniak-Miszewska, plejada.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA