Tak mieszka Szymon Hołownia. Jego dom wygląda naprawdę imponująco. Jest wart prawie 3 mln

Po tym jak Szymon Hołownia został Marszałkiem Sejmu, internet pęka od nagrań, na których dziennikarz ucisza innych polityków. Bardzo zaimponował internautom swoją postawą, dlatego wiele osób chce wiedzieć, jak wygląda jego życie prywatne. Jego dom robi spore wrażenie.

Nazwisko Szymona Hołowni jest ostatnio najgorętszym na polskiej scenie politycznej. Od kiedy dziennikarz zaczął pełnić funkcję Marszałka Sejmu, w internecie pojawiło się wiele nagrań, na których widać, jak upomina innych polityków w trakcie obrad. Zaskakująco celnie uderza w najsłabsze punkty i elokwentnie, choć stanowczo, wytyka ich błędy. Internauci są zachwyceni jego postawą i zaczynają szukać w sieci coraz więcej informacji na jego temat. Mężczyzna jednak stara się zachować prywatność i publikuje niewiele informacji o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Czy stanowisko marszałka będzie dla Hołowni trampoliną do pałacu prezydenckiego?

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Szymon Hołownia spełnia się w roli ojca. Często pokazuje się z córkami

Na instagramowym profilu Szymona Hołowni, które obserwuje już 520 tys. użytkowników, można zobaczyć, jak mężczyzna działa w roli polityka, jak przemawia do wyborców i jakie ma plany na przyszłość. Informacji na temat życia prywatnego jest niewiele, jednak co pewien czas pojawiają się zdjęcia z rodziną. Dziennikarz jest bowiem mężem Urszuli Brzezińskiej-Hołowni, pilotki myśliwca, z którą ma dwie córki: 6-letnią Marię i 1,5-roczną Elżbietę. Widać, że Szymon Hołownia spełnia się w roli ojca, ponieważ co pewien czas publikuje zdjęcia, na których widać jak bawi się z córkami, przytula je lub wstaje do młodszej nad ranem, gdy ta nie chce już spać.

 

Tak wygląda dom Szymona Hołowni. Jego posiadłość jest sporo warta

Niedawno posłowie musieli złożyć oświadczenie majątkowe, w którym wykazali m.in. wszystkie swoje nieruchomości. Z dokumentu przygotowanego przez Szymona Hołownię wynika, że posiada on dom znajdujący się na sporej działce liczącej 1584 metry kwadratowe. Posiadłość jest warta 2,9 miliona złotych. Jest to współwłasność małżeńska. Na niektórych zdjęciach publikowanych przez Szymona Hołownię można dostrzec, jak wygląda budynek. Wnętrze urządzono bardzo przytulnie. Dominują jasne, pastelowe kolory, głównie szary i beżowy. W salonie znajduje się też ogromny regał z dużą ilością książek. Na przeciwko niego można zauważyć na kilku nagraniach ciemną kanapę, a obok niej telewizor i szary dywan. Podłoga w domu jest drewniana, co nadaje całości ciepłego klimatu. Z kolei w kuchni widać nowoczesne meble i sporą wyspę. Najbardziej imponujący jest jednak ogród. Dom otaczają gęste drzewa z lasu, do którego Szymon Hołownia lubi chodzić na spacery z córkami.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA