Smaszcz skomentowała nową fryzurę Kurzajewskiego. Internauci oburzeni. "Współczuję Panu tego wrzodu"

Konflikt między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim wciąż narasta. Wygląda na to, że była żona nie pogodziła się jeszcze z rozwodem. Pod zdjęciem, na którym prezenter pokazał swoją nową fryzurę zostawiła wymowny komentarz. To rozwścieczyło internautów.

Choć Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski wzięli rozwód w 2020 roku, dziennikarka nadal szuka okazji, by wbić byłemu mężowi szpilkę w mediach społecznościowych. Od kiedy prezenter telewizyjny potwierdził swój związek z Katarzyną Cichopek, z którą wspólnie prowadzi program "Pytanie na śniadanie", Smaszcz nie szczędzi sobie komentarzy. Chętnie udziela wywiadów, w których opowiada o ich relacji, a także udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnią burzę wywołała nowa fryzura Kurzajewskiego.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Maciej Kurzajewski w nowej fryzurę. Była żona zostawiła wymowny komentarz

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Macieja Kurzajewskiego po metamorfozie. Mężczyzna ma krótsze, elegancko ostrzyżone włosy, a także pozbył się siwizny. Fotografię udostępnił na Instagramie Wojtek Maliszewski, popularny stylista gwiazd. Kurzajewski był wyraźnie zadowolony ze swojego nowego wyglądu.

Mnie się bardzo podoba! Wielkie dzięki

- napisał pod zdjęciem. Nie zabrakło również komentarza od Pauliny Smaszcz, która zasugerowała, że prezenter telewizyjny może zawdzięczać nową fryzurę właśnie jej.

Super! Mój fryzjer Wojtek nareszcie modnie obciął Maćka. Dobrze, że ciebie poleciłam Frankowi i Maćkowi, dzięki temu super wyglądają

- można przeczytać na Instagramie.

 

Internauci oburzeni. Nie zostawili na dziennikarce suchej nitki

Komentarz Pauliny Smaszcz zniesmaczył internautów, którzy wyrazili swoje niezadowolenie pod zdjęciem.

Współczuję Panu tego wrzodu na de, którym jest była żona
Pan Maciej świetnie jak zawsze, pani Paulina creepy jak zawsze
Panie Maliszewski chyba powinien się Pan zastanowić, czy nie obsługiwać tylko 1 osoby z tego duetu i powinien być to P. Maciej. Jak można być taką stalkerką, przedwczoraj mówiła, że podróże MK tylko do JEJ miejsc, wczoraj gadała o pierścionku Katarzyny, że identyczny jak JEJ, dziś, że fryzjer JEJ

- napisano. Ostatni komentarz nawiązywał do sytuacji sprzed kilku dni, gdy Paulina Smaszcz zasugerowała w jednym z wywiadów, że pierścionek zaręczynowy, jaki Katarzyna Cichopek dostała od Macieja Kurzajewskiego jest bardzo podobny do jej biżuterii. Dodała, że swój pierścionek i obrączkę przekazała dzieciom. Zarzuciła również byłemu mężowi, że zabiera swoją nową partnerkę w miejsca rodzinne, w których prezenter wspólnie spędzał czas ze Smaszcz i ich dziećmi. Maciej Kurzajewski nie odniósł się do tej sytuacji.

Może Cię też zainteresować:
Julia Wieniawa ostro krytykuje prezenty komunijne. "U mnie to nie miało miejsca i nie będzie miało"
Od dziś "MasterChef" nie będzie już taki sam. Do jury dołączy słynny twórca "Gastro paczki"
- Michał Szpak zaśpiewał piosenkę Violetty Villas. Później dostał niespodziwaną wiadomość od jej syna

Więcej o:
Copyright © Agora SA