Od dziś "MasterChef" nie będzie już taki sam. Do jury dołączy słynny twórca "Gastro paczki"

Zaczęły się już zdjęcia do kolejnej edycji popularnego programu kulinarnego "MasterChef". Nowy sezon przyniesie zarówno widzom, jak i uczestnikom wiele zmian. Jedną z najważniejszych jest nowa osoba, która dołączy do składu sędziowskiego - wygląda jakoś znajomo, prawda?

MasterChef jest jednym z najpopularniejszych programów stacji "TVN". Polega na poszukiwaniu nowego MasterChefa wśród zgłaszających się kucharzy-amatorów. W nowym sezonie czeka nas sporo nowości. Jedną z nich jest, że u boku Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana pojawi się kolejny juror. 

Zobacz wideo Finalista "Masterchefa", Matteo Brunetti, przedstawia szybki przepis na makaron

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

MasterChef: Zmiany, zmiany, zmiany - do jury dołączy kolejna osoba

Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej edycji popularnego programu "MasterChef", która zadebiutowała w 2012 roku. W nadchodzącym sezonie czeka nas kilka nowości, z czego jedną jest to, że na sędziowskim fotelu u boku Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana zasiądzie na stałe nowy juror. Do ekspertów dołączy Tomasz Jakubiak, którego kojarzymy z dziecięcej wersji programu. Co ciekawe jednak, to nie pierwszy raz kiedy twórca "Gastro paczki" pojawi się na łamach "MasterChefa" - już wcześniej miał okazję pracować ze sławnymi jurorami. W 2021 roku wystąpił jako gość  w jednym z odcinków 10.edycji, a następnie powrócił jako ekspert w 11. edycji. W 2022 roku został jednym z jurorów "MasterChef Junior". Tomasz Jakubiak jest znany jako gospodarz programów "Sztuka mięsa" w Food Network oraz "Jakubiak rozgrywa Polskę", "Jakubiak w sezonie" i "Jakubiak lokalnie" w Canal+Kuchnia.

 

Nowa kuchnia "MasterChefa". Na emisję trzeba poczekać do jesieni

Kolejną niespodzianką dla fanów programu "MasterChef" jest kompletna metamorfoza studia programu.  Aranżacja zmodyfikowanej kuchni mistrzów ma być kompletnie odświeżona, a jej wnętrze wzbogacono to dużą ilość naturalnego światła. Od zmian nie uciekło nawet stanowisko jurorów - teraz będą zasiadali przy tradycyjnym stole sędziowskim

Kolejne zmagania uczestników w odświeżonym studiu i powiększonym składzie sędziowskim będziemy mogli oglądać już jesienią tego roku. Nowe odcinki pojawiać się będą na stacji "TVN" oraz na platformie streamingowej Player. Jesień 2023 przyniesie nam nowe zmagania kulinarne, które dla jednej osoby skończą się spełnieniem marzeń. Kto w tym roku zgarnie statuetkę, 100 tysięcy złotych i wyda własną książkę kucharską? Na odpowiedzi musimy jeszcze chwilę poczekać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.