Horoskop na Wigilię (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop na Wigilię. 24 grudnia w tym roku wypada w niedzielę. Czy wigilijny wieczór będzie można uznać za udany? Sprawdź, jak potoczą się Twoje losy w Wigilię i szykuj się na to, co przyniesie przyszłość.

Horoskop na Wigilię – Baran

Od rana nie będziesz mógł znaleźć sobie miejsca, dom dosłownie stanie na głowie, ale po porannej kawie przejmiesz pałeczkę i zorganizujesz wszystko tak, że każdy będzie zadowolony. Wieczór przyniesie spokój i radość w sercu. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na Wigilię – Byk

Od rana będziesz pogrążony w myślach, analizując różne scenariusze, zamiast wybiegać zbytnio w przyszłość, skup się na tym co tu i teraz. Być może wieczorem nie będzie tak źle jak Ci się wydaje. Zmiany są trudne, ale z czasem wszystko zaczyna się układać.   

Horoskop na Wigilię – Bliźnięta

Czeka Cię pracowity dzień, ale trochę na własne życzenie. Zanim całkiem znikniesz w otchłani własnej kuchni, nie zapomnij poprosić bliskich o pomoc. Jak to mówią: dziel i rządź, w przeciwnym razie do wieczora poczujesz ogromne zmęczenie.  

Horoskop na Wigilię  – Rak

Czujesz, że świąteczna sytuacja wymyka Ci się spod kontroli? Zanim zaczniesz panikować, przemyśl, co wymaga natychmiastowej interwencji, a co może jeszcze poczekać. Z pomocą przyjdzie Ci wesoły Wodnik i razem dobrniecie do końca. 

Horoskop na Wigilię  – Lew

Szukasz prezentów na ostatnią chwilę? Lepiej odpuść i podaruj bliskim gotówkę. Wszyscy i tak wiedzą, że nie jesteś chodzącym duchem świąt. Spróbuj czasami bardziej się postarać, w przeciwnym razie wszyscy z czasem postawią na Tobie krzyżyk. 

Horoskop na Wigilię  – Panna

Stresuje Cię dzisiejszy wieczór? Pomyśl, że wszyscy uczestnicy uroczystej kolacji, których tak bardzo się obawiasz kiedyś też byli na Twoim miejscu. Chcesz zrobić dobre wrażenie? Bądź sobą i nie poruszaj kontrowersyjnych tematów. 

Horoskop na Wigilię – Waga

Co roku trzymasz się z dala od świątecznej krzątaniny? W tym roku może się nie udać. Układ sił uległ zmianie i teraz musisz się zaangażować. Czas się poświęcić dla wyższych celów. Urocze uśmiechy wszystko Ci wynagrodzą. 

Horoskop na Wigilię – Skorpion

Czekasz dziś na spotkanie z wyjątkową osobą? Będzie naprawdę wspaniale, czeka Cię magiczny wieczór przy choince. Stare przysłowie mówi, że jaka Wigilia taki cały rok, przed Tobą bardzo udane 12 miesięcy.  

Horoskop na Wigilię  – Strzelec

Czujesz, że to najwyższy moment, aby ruszyć z projektem, który utknął w martwym punkcie? Przez święta przemyśl pierwsze kroki, ale dziś skup się na bliskich. Rodzina Cię potrzebuje. 

Horoskop na Wigilię  – Koziorożec

Poczujesz dziś, jak czas przelewa Ci się przez ręce. Wszystko od rana będzie jakoś nie tak, ale wraz z pierwszą gwiazdką na niebie humor Ci się poprawi i będziesz cieszyć się wspólnym wieczorem z bliskimi. 

Horoskop na Wigilię  – Wodnik

Przed Tobą bardzo miły dzień pełen śmiechu i dobrych wspomnień. Od rana po domu będzie kręcić się mnóstwo osób, ale w tym rozgardiaszu poczujesz się jak Ryba w wodzie.

Horoskop na Wigilię  – Ryby

Możesz poczuć się trochę oszołomiony, przed Tobą duża ilość bodźców, ale szybko zrozumiesz, że warto czasem się poświęcić i przeżyć te wszystkie uściski i życzenia. Wieczór przyniesie spokój i magiczny wypoczynek w ramionach ukochanej osoby. 

Zobacz też: Przez podwyżki wiele osób ledwo wiąże koniec z końcem, ale dla 3 znaków zodiaku końcówka roku będzie owocna

Więcej o:
Copyright © Agora SA