Anna Wendzikowska niczym Marilyn Monroe. Jej letnia sukienka doskonale nadaje się do fotek "pod wiatr"

Anna Wendzikowska właśnie przebywa na wakacjach za granicą. Celebrytka pasjonuje się podróżami i dotychczas zwiedziła już 107 krajów. Obecnie jest w Azerbejdżanie, z którego udostępniła wyjątkowe nagranie. Pozuje w białej sukience, dając się ponieść wiatrowi.

Anna Wendzikowska zaskoczyła swoich fanów na Instagramie wyborem niezwykle zwiewnej stylizacji. Celebrytka postawiła na białą kreację w stylu Marylin Monroe, idealnie nadającą się do sesji zdjęciowej "pod wiatr". Przy okazji pokazała, gdzie spędza tegoroczne wakacje. Fani mieli jej dużo do powiedzenia.

Zobacz wideo Olejnik uderza w Wendzikowską? "Była traktowana jak gwiazda!"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Wendzikowska pozuje do wakacyjnych zdjęć. Spędza urlop w Azerbejdżanie

Popularna dziennikarka, pasjonująca się podróżami zwiedziła już ponad sto różnych państw. Tym razem postanowiła wybrać się do stolicy Azerbejdżanu - Baku - i podczas urlopu zapozować w lekkiej, białej sukience. Anna Wendzikowska znalazła odpowiednie miejsce, w którym wiał wiatr i nagrała filmik inspirowany kultową sceną odegraną przez Marylin Monroe w filmie "Słomiany wdowiec". Nie szczędziła fanów również swoich przemyśleń.

Lepiej z wiatrem niż pod wiatr... kiedyś mi się wydawało, że trzeba zawsze pod prąd, teraz jestem przekonana, że lepiej wykorzystywać czynniki zewnętrzne. Zawsze z prądem i z wiatrem. Wszechświat wie lepiej.

- napisała zagadkowo. Zdradziła również, jak bardzo podoba jej się na urlopie. Bez dwóch zdań aktorka jest zadowolona.

Baku mnie zachwyciło! To bardzo rozwinięte i bardzo przyjazne miasto. Azerbejdżan zaliczony!

- podsumowała. Dość szybko jedna z internautek zauważyła trafnie, że ostatnie zdanie zostało przez Wendzikowską użyte na wyrost.

Azerbejdżan to nie tylko Baku i Guba, więc nie może być zaliczony. Są tam równie piękne miasta takie jak Lenkeran, Sheki, Lahic, Gobustan, Shamakhi, Gabala, Qax.

- słusznie podkreśliła. Większość fanów zwróciła jednak uwagę nie na podpis, a na samą sukienkę, której nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

Anna Wendzikowska w zwiewnej sukience. Fani nie mogą wyjść z podziwu

Nie ma co się dziwić, że Anna Wendzikowska postawiła właśnie na taką kreację, zwiedzając upalne Baku. Zwiewny materiał i jasne kolory sprzyjają podróżom w gorącym klimacie, tak jak i stylowa apaszka, którą założyła na głowę oraz modne okulary przeciwsłoneczne - lustrzanki. Co ciekawe, aktorka czuje się wyjątkowo swobodnie i pozuje w pełnym wietrze boso. Jej filmik zrobił w Internecie ogromną furorę i już polubiło go ponad 1600 osób.

Leć Aniu, leć w szczęściu i miłości! Wyglądasz w tej sukience zjawiskowo!
Wow... ale ten wiatr uwydatnił Twoje walory!

- czytamy komplementy pod postem. Być może celebrytka podzieli się niedługo większą ilością zdjęć z tegorocznego urlopu. Fani z pewnością zastanawiają się też — jakie państwo obierze za kolejny cel.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA