Justin Timberlake już tak nie wygląda. Fani niepokoją się o piosenkarza. "Kto to jest?"

Kariera Justina Timberlake'a zwolniła w ostatnich latach, jednak fani nie przestają go śledzić w mediach społecznościowych. Ostatnie nagranie z udziałem piosenkarza wzbudziło wątpliwości co do jego wyglądu. Czy przeszedł operację plastyczną? Niemal nie przypomina siebie.

W mediach nieustannie krążą spekulacje na temat operacji plastycznych gwiazd. Choć zwykle mówi się o Kim Kardashian czy Kylie Jenner, tym razem na językach jest Justin Timberlake. Twórca takich hitów, jak "Cry me a river" czy "Sexy back" dawno nie pokazywał się publicznie, dlatego jego wygląd zszokował fanów. Niektóre komentarze są naprawdę obraźliwe.

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani zaniepokojeni wyglądem piosenkarza. Czy przeszedł operację?

Justin Timberlake w ostatnich latach wycofał się ze świateł jupiterów. W październiku wraz z żoną Jessicą Biel świętowali 10. rocznicę ślubu. Wspólne zdjęcia pary mogliśmy oglądać w mediach społecznościowych. Te fotografie nie wzbudzały jeszcze wątpliwości fanów co do wyglądu piosenkarza. Ich uwagę przykuł dopiero film nagrany dla Taylor Swift. Piosenkarka zdobyła nagrodę "Innowator Roku" podczas gali iHeartRadio Music Award. Z tej okazji artyści nagrali dla niej film, w którym opowiadają o jej karierze i osiągnięciach. Wystąpiły w nim takie gwiazdy jak Selena Gomez, Ed Sheeran i właśnie Justin Timberlake. Fani byli zaskoczeni jego wyglądem.

Justin Timberlake wystąpił w filmie dla Taylor Swift. Fani byli poruszeni

Na Twitterze pojawił się post ze zdjęciem piosenkarza i szczerym komentarzem.

Wygląda okropnie

- ktoś napisał. To zapoczątkowało falę krytyki w stronę artysty. Fani byli ciekawi, czy nieco spuchnięta twarz jest efektem nieudanej operacji plastycznej.

Kto to jest?
Wygląda źle od 2015 roku
Ktoś wie, czy Justin Timberlake wygląda tak z powodu wieku 42 lat, czy miał operację plastyczną?

Inni użytkownicy Twittera sugerowali, że piosenkarz mógł używać tzw. "wypełniaczy", które powiększają niektóre części twarzy, zwykle policzki. Piosenkarz rzeczywiście ma nieco podkrążone oczy i wyraźnie zarysowane policzki, jednak nie musi to być spowodowane korektą. Warto pamiętać, że Justin Timberlake dawno nie pokazywał się publicznie i może to być efekt postępującego wieku lub zwykłego zmęczenia. Sam piosenkarz nie odniósł się do tych plotek.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.