Królowa Camila nie może znieść "plebejskiego" pochodzenia Kate Middleton. Plotki zostały potwierdzone

Żona króla Karola III, Camilla Parker-Bowles, zachowała się naprawdę okrutnie w stosunku do księżnej Kate i Williama. Chciała nawet, aby się rozstali. Jej zdaniem przyszła żona następcy brytyjskiego tronu nie była godna wstąpienia do rodziny królewskiej z racji swojego "plebejskiego" pochodzenia. Wyszły na jaw okropne szczegóły.

Między Camillą Parker-Bowles, a Kate Middleton nie zawsze panowały dobre stosunki. Na jaw wyszły potworne szczegóły, które mogą mocno zaszkodzić królowej małżonce przed samą koronacją króla Karola III. Okazuje się, że chciała rozstania Kate i Williama.

Zobacz wideo Prezydent Andrzej Duda kłaniał się księciu Williamowi

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Koronacja króla Karola III już niebawem. Problemy rodziny królewskiej są coraz większe

Tuż przed samą koronacją, która odbędzie się 6 maja 2023 roku, pogorszyło się zdrowie króla Karola III. Usłyszał od lekarzy niepokojącą diagnozę, przez co miał dostać zakaz stresowania się i przemęczania. Nic dziwnego, że monarcha czuł się gorzej, kiedy problemy się piętrzą, a atmosfera w pałacu jest bardzo napięta i nerwowa. Wiemy też, że Meghan Markle nie pojawi się na uroczystości przez konflikt między nią, a Kate Middleton. Między Harrym a księciem Williamem również panuje napięta atmosfera. Karolowi marzyło się rodzinne pojednanie, ale i tym razem do niego nie dojdzie. Na domiar złego wrócił temat afery z jego małżonką Camillą, która swego czasu miała poważny konflikt z Księżną Kate. Szczegóły, które teraz wyszły na jaw, mogą poważnie zaszkodzić wizerunkowi królowej.

Camilla Parker Bowles chciała, by William rozstał się z księżną Kate. Wszystko przez jej pochodzenie

Mimo że dziś Camilla i Kate żyją ze sobą w zgodzie, to jeszcze przed jej ślubem z następcą tronu panowały między nimi bardzo nieprzyjemne stosunki. Middleton i książę William często się kłócą. Tak było i tym razem, kiedy do akcji wkroczyła Camilla. Para miała sprzeczać się tak mocno, że syn Karola zerwał w nerwach ze swoją ukochaną. Okazuje się, że z tego faktu bardzo ucieszyła się małżonka króla. Więcej szczegółów zdradził po czasie ekspert do spraw rodziny królewskiej, Christopher Andersen.

Byłem w Londynie, gdy Kate i William się rozstali. Dla mnie to był szok, wszyscy byli przekonani, że to tylko kwestia czasu aż William oświadczy się Kate. Wtedy ludzie zaczęli mi mówić, że Camilla maczała w tym palce. Widziała w niej osobę, która nie jest dość dobra, aby wstąpić do rodziny królewskiej.

- zdradził w rozmowie z "The Daily Beast". Jak uważa, powodem było to, że Camilla jest tradycjonalistką, która dużą wagę przykłada do czyjegoś pochodzenia. Zdaniem kobiety Kate była zbyt "plebejską", zwyczajną dziewczyną.

Camilla to snobka, która od zawsze obraca się w towarzystwie z wyższych sfer. Mówiła, że jest dziedziczką Alice Keppel, jej prababki, kochanki Edwarda VII.

- dodał Andersen. Camilla naciskała ponadto na Karola, by ten namówił syna do rozstania z Middleton. Mimo że ostatecznie królowa przekonała się do swojej przybranej synowej, to echo tej sytuacji krąży w brytyjskich mediach do dziś. Nowe szczegóły mogą tylko zaszkodzić i tak już nadszarpniętemu wizerunkowi żony Karola III.

Więcej o:
Copyright © Agora SA