Oddała suknię ślubną babci z 1949 roku do krawcowej. "Była piękna. Smutne, co się z nią stało"

Na TikToku można znaleźć wiele filmików, na których krawcowe przerabiają różne kreacje. Tym razem jedna z nich pokazała, jak zmieniła suknię ślubną z 1949 roku. Rezultat nie zachwycił internautów. "To była piękna suknia. Szkoda" - ocenia efekt pracy krawcowej jedna z komentujących osób.

Mariah Śliwiński na TikToku publikuje nagrania, na których tworzy nowe stroje lub przerabia stare kreacje. Niedawno podzieliła się nagraniem przemiany sukni ślubnej, którą w 1949 roku miała na sobie babcia klientki, tak aby wpisywała się w obecne trendy. Internauci są oburzeni.

Zobacz wideo Tradycyjnej ceremonia teściowej dla synowej przed ślubem księcia Husajna

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Metamorfoza sukienki z 1949 roku. Piękne kokardy i falbany zniknęły

Pewna kobieta udała się do Maria z sukienką ślubną, która kiedyś należała do jej babci. Kreacja powstała w 1949 roku, co można poznać po jej wyjątkowym fasonie. Właścicielka sukni chciała, aby krawcowa unowocześnienia stylizacji z poprzedniego wieku. Mariah, która zgodziła się przerobić kreację, postanowiła podzielić się metamorfozą sukni na swoim TikToku. Krawcowa usunęła z sukni długie rękawy i znacznie ją skróciła, przy czym pozbawiła ją charakterystycznych kokard i falban. Mocno zmienił się również tułów sukienki, skąd usunęła falbany i powiększyła dekolt. Internauci byli zawiedzeni, tym jak zmieniła się sukienka.

Klaudia El Dursi Klaudia El Dursi pomstuje nad komunią syna. Tego się nie spodziewała

Internauci nie byli zachwyceni przemianą. Swoje niezadowolenie wyrażają w komentarzach

Nagranie z odświeżenia sukienki zostało podzielone na dwie części. Pierwszą z nich, z oryginalną sukienką, odtworzono ponad siedem milionów razy, natomiast drugą część, w której Mariah pokazuje gotowy strój, widziało niecałe milion osób. Oba nagrania łącznie zostały polubione ponad 150 tysięcy razy i zgromadziły wiele komentarzy. Większość internautów, było oburzonych tym, jak zmieniła się sukienka. Twierdzą, że z sukni vintage krawcowa zrobiła coś, co można kupić w każdej sieciówce. 

Taka była piękna suknia. Szkoda

- pisze jedna osoba.

Nigdy nie miałabym serca przerobić tej sukienki. Potraktowałbym to jak dziedzictwo

- przyznaje inna. 

 Była piękna. Smutne, co się z nią stało

- dodaje kolejna komentująca. 

Nostalgia starej sukienki całkowicie zniknęła. Bardzo, bardzo smutno..... brak słów

- podsumowuje kolejna.

Pojawiło się jednak kilka komentarzy, które chwalą zmianę sukienki. Internauci twierdzą, że suknia należy do klientki, a nie do muzeum czy innych internautów i mogła z nią zrobić to, na co miała ochotę. 

18 tysięcy euro za leżenie w łóżku 18 tys. euro za leżenie w łóżku. Wbrew pozorom nie będzie to takie łatwe

Więcej o: