Oddała suknię ślubną babci z 1949 roku do krawcowej. "Była piękna. Smutne, co się z nią stało"

Na TikToku można znaleźć wiele filmików, na których krawcowe przerabiają różne kreacje. Tym razem jedna z nich pokazała, jak zmieniła suknię ślubną z 1949 roku. Rezultat nie zachwycił internautów. "To była piękna suknia. Szkoda" - ocenia efekt pracy krawcowej jedna z komentujących osób.

Mariah Śliwiński na TikToku publikuje nagrania, na których tworzy nowe stroje lub przerabia stare kreacje. Niedawno podzieliła się nagraniem przemiany sukni ślubnej, którą w 1949 roku miała na sobie babcia klientki, tak aby wpisywała się w obecne trendy. Internauci są oburzeni.

Zobacz wideo Tradycyjnej ceremonia teściowej dla synowej przed ślubem księcia Husajna

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Metamorfoza sukienki z 1949 roku. Piękne kokardy i falbany zniknęły

Pewna kobieta udała się do Maria z sukienką ślubną, która kiedyś należała do jej babci. Kreacja powstała w 1949 roku, co można poznać po jej wyjątkowym fasonie. Właścicielka sukni chciała, aby krawcowa unowocześnienia stylizacji z poprzedniego wieku. Mariah, która zgodziła się przerobić kreację, postanowiła podzielić się metamorfozą sukni na swoim TikToku. Krawcowa usunęła z sukni długie rękawy i znacznie ją skróciła, przy czym pozbawiła ją charakterystycznych kokard i falban. Mocno zmienił się również tułów sukienki, skąd usunęła falbany i powiększyła dekolt. Internauci byli zawiedzeni, tym jak zmieniła się sukienka.

Internauci nie byli zachwyceni przemianą. Swoje niezadowolenie wyrażają w komentarzach

Nagranie z odświeżenia sukienki zostało podzielone na dwie części. Pierwszą z nich, z oryginalną sukienką, odtworzono ponad siedem milionów razy, natomiast drugą część, w której Mariah pokazuje gotowy strój, widziało niecałe milion osób. Oba nagrania łącznie zostały polubione ponad 150 tysięcy razy i zgromadziły wiele komentarzy. Większość internautów, było oburzonych tym, jak zmieniła się sukienka. Twierdzą, że z sukni vintage krawcowa zrobiła coś, co można kupić w każdej sieciówce. 

Taka była piękna suknia. Szkoda

- pisze jedna osoba.

Nigdy nie miałabym serca przerobić tej sukienki. Potraktowałbym to jak dziedzictwo

- przyznaje inna. 

 Była piękna. Smutne, co się z nią stało

- dodaje kolejna komentująca. 

Nostalgia starej sukienki całkowicie zniknęła. Bardzo, bardzo smutno..... brak słów

- podsumowuje kolejna.

Pojawiło się jednak kilka komentarzy, które chwalą zmianę sukienki. Internauci twierdzą, że suknia należy do klientki, a nie do muzeum czy innych internautów i mogła z nią zrobić to, na co miała ochotę. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA