Ten odcinek "Millionerów" przejdzie do historii. Daria Ładocha zaliczyła wpadkę. "Co za wstyd!"

W specjalnym odcinku "Milionerów" wzięły udział dwie pary gwiazd. Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski oraz Krystian Pesta i Daria Ładocha. Tej ostatniej nie dość, że się nie poszczęściło, to jeszcze mocno oberwało od internautów. Jedną złą odpowiedzią występ przejdzie do historii.

Najnowszy specjalny odcinek "Milionerów" zostanie na długo w pamięci widzów. O jak najwyższą wygraną na Fundację TVN walczyły dwie pary. Niestety suma pierwszej z nich nie była zbyt pokaźna, a uczestnicy popełnili niezłą gafę.

Zobacz wideo Daria Ładocha: "To było moje marzenie, żeby stworzyć ubrania, w których nie będzie wystawać mi brzuch"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na Fundację TVN udało się uzbierać pół miliona złotych. Daria Ładocha odpadła bardzo szybko

Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski oraz Krystian Pesta i Daria Ładocha wystąpili w specjalnym odcinku "Milionerów", walcząc o jak najwyższą nagrodę dla Fundacji TVN. Pierwsza para, czyli Krystian i Daria, nie zaszli jednak daleko. Odpadli przy kwocie 10000 złotych. Kompromitowali się od samego początku, kiedy już przy pierwszym pytaniu musieli poprosić o pomoc publiczność. Przy drugim, dotyczącym znanego wszystkim alfabetu Morse'a, także nie byli pewni co wybrać. Kolejne dwa razy również wykorzystali koła ratunkowe. Niestety piąte pytanie, za 10 tysięcy złotych dotyczyło Rajdu Dakar. Nie potrafili wskazać państwa, w którym odbył się wyścig. Według fanów to ogromny wstyd dla Darii Ładochy, prowadzącej program "Azja Express". Powinna bowiem znać odpowiedź na tego typu pytanie. Nieco lepiej poszło następnej parze - Paulinie i Wojtkowi. Doszli bowiem do pytania za pół miliona złotych. Zatrzymali się jednak przy nim, nie będąc pewnymi odpowiedzi. Nie chcieli bowiem tracić zarobionej sumy. 

Daria Ładocha powinna znać odpowiedzi na pytania o Azję? Internauci nie dają jej spokoju

Niestety, jak można się domyślić, widzowie, zamiast skupić się na sporej wygranej dla Fundacji, skupili się na niezbyt udanym występie Darii Ładochy. Ich zdaniem prezenterka powinna znać odpowiedzi na większość pytań. Jej udział w teleturnieju bije rekordy popularności w internecie, a komentujący nie zostawiają na niej suchej nitki.

Uczestnicy lukratywnego programu "Azja Express" nie wiedzieli, że w Mongolii są stepy. Gratulacje z życzeniami powtórzenia wycieczki do Mongolii.
Ciekawe czy wie, gdzie Azja leży...
Co za wstyd!

- kpią internauci, nawiązując do programu podróżniczego, prowadzonego przez Ładochę. Widzowie zgodnie uznali pytania za wyjątkowo łatwe.

Jakie oni mają wykształcenie, że nie znają odpowiedzi na tak proste pytania żenada...
Oni skończyli jakieś szkoły? Bez urazy, ale nie błysnęli wiedzą dosyć powszechną.

- odnieśli się w komentarzach. Z pewnością odcinek zostanie zapamiętany na długo. Warto jednak pamiętać, że finalnie udało zdobyć się pokaźną sumę dla Fundacji TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.