Ksiądz nawiązał w kazaniu do Tiny Turner. Padły oburzające słowa. "Ksiądz poniżający zmarłą kobietę?!"

Śmierć Tiny Turner pogrążyła w smutku wiele milionów ludzi na całym świecie. Niestety, nie każdy umie uszanować pamięć zmarłej. Pewien ksiądz prosto z ambony obraził i potępił artystkę, co - jak możemy się domyślać - nie obyło się bez echa. Oburzeni są nie tylko fani "We don't need another hero".

Kilka dni temu glob obiegła informacja o śmierci Tiny Turner - artystki, pisarki, ikony.  Zarówno jej rodzina, jak i ogromna rzesza fanów wciąż przeżywa czas żałoby, co nie wszyscy są w stanie uszanować.  Ten ksiądz postanowił wygłosić kazanie, które nawet w katolickim filtrze powinno być uznane za skandaliczne. Internauci nie pozostawili tej sytuacji bez komentarza.

Zobacz wideo Plotek z wizytą u Magdy Gessler. Jak wygląda wnętrze restauracji? Wybierz

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Skandaliczne zachowanie księdza. Michał Woźnicki prowadzi nielegalne msze w sieci

Michał Woźnicki to postać, o której szczególnie głośno było w 2018 oraz 2021 roku. Woźnicki został wyrzucony z zakonu salezjanów oraz eksmitowano go z kaplicy kościoła, w której odprawiał nielegalne msze. Niestety, dla chcącego nic trudnego - duszpasterz nadal prowadzi swoje szkodliwe działania, ale w sieci. Jak widać, najwyraźniej ponownie ma ochotę być na świeczniku, bo postanowił wrzucić swoje trzy grosze do biografii Tiny Turner. Jakie słowa padły z ust "duchownego"? 

Ksiądz i Tina Turner - tego jeszcze nie było. Kazanie duchownego rozpętało burzę w sieci

Michał Woźnicki nadal nagrywa swoje msze i opublikuje je w sieci, najczęściej na serwisie YouTube. W momencie kiedy niemalże cały świat opłakuje śmierć wielkiej artystki Tiny Turner, ten postanawia uderzyć w nią podczas kazania. Słowa, jakie wypowiedział Woźnicki, wywołały ogromne poruszenie w internecie - wideo, w którym obrażał on piosenkarkę, w kilka chwil obiegło całą sieć. 

W ostatnich dniach na sąd boży poszła Tina Turner. Pan Jezus ją już sądzi. Jest albo w niebie, albo w piekle, albo w czyśćcu. Odpowie owa damulka 82 lata (...) za wszystkie swoje piosenki, w których, obdarzona wielkim talentem bożym, promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym czystości, skromności Matki Najświętszej. Jako stara baba potrafiła jeszcze w miniówkach występować z młodymi facetami, którzy przed nią na kolanach chodzili. Odpowie za to przed Bogiem, za nieczystość

- mówi ks. Michał Woźnicki na nagraniu. Słowa, które padły z ust księdza bardzo zabolały wiele osób. Internauci postanowili w komentarzach pod filmikiem i nie tylko zamieścić swoje zdanie na ten temat. 

Brak słów. Ksiądz poniżający zmarłą kobietę?! Ksiądz poniżający zmarłą kobietę
Tego nie można słuchać ze spokojem.
Co za chamstwo

- komentują internauci.

Może Cię zainteresować:
Zrobił selfie i kazał wypompować 200 mln litrów wody ze zbiornika. Spotkały go surowe konsekwencje
Katarzyna Dowbor o kulisach zwolnienia z "Nasz nowy dom": Dostałam komunikat, że spowalniam ten pociąg
Ten kot nie miał litości. Posłał dwie osoby do szpitala. Puszek nadal pozostaje nieuchwytny

Więcej o:
Copyright © Agora SA