Małgorzata Ostrowska-Królikowska może zarobić fortunę w "Tańcu z gwiazdami". Kwota zwala z nóg

Małgorzatę Ostrowska-Królikowska najprawdopodobniej wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka ma wziąć udział w programie już wiosną, do czego skrupulatnie się przygotowuje. Wiele osób zastanawia się, ile gwiazda zarobi. Okazuje się, że niemałą sumę - nawet za jeden odcinek.

Najprawdopodobniej wiosną będziemy mogli oglądać w "Tańcu z gwiazdami" Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, aktorkę i mamę piątki dzieci w tym Antka Królikowskiego. Gwiazda podobno podpisała już kontrakt z produkcją, my możemy nawet oszacować, ile miałaby otrzymać za wystąpienie w chociaż jednym odcinku. Sumy okazują się naprawdę spore.

Zobacz wideo Małgorzata Ostrowska zniszczy wam tym wyznaniem dzieciństwo. Chodzi o kulisy "Akademii Pana Kleksa"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w "Tańcu z gwiazdami": nieoficjalna lista uczestników

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to urodzona 1964 roku w Opolu Lubelskim polska aktorka telewizyjna, teatralna oraz filmowa. Choć nie jest tak popularna jak jej zmarły mąż Rafał Królikowski, to wciąż ma wielu wiernych fanów. Największą sławę przyniosła jej rola Grażynki Lubicz w uwielbianej przez widzów telenoweli "Klan", ale przez większość swojej kariery występowała w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Wzięła również udział w wyreżyserowanym przez syna Antoniego filmie krótkometrażowym "Noc życia", do którego muzykę skomponował jej młodszy syn, Jan. Okazało się jednak, że gwiazda poza talentem aktorskim posiada również taneczny. Wszystko wskazuje na to, że weźmie udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", pojawiając się u boku jednego z profesjonalnych tancerzy. Już wiosną na Polsacie mamy zobaczyć, jak największe gwiazdy polskiego show-biznesu walczą o Kryształową Kulę. Choć nie podano jeszcze oficjalnej listy, to od kilku tygodni mówi się o tym, że między innymi będzie to właśnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Co więcej, pewien informator postanowił nawet zdradzić, ile pieniędzy aktorka weźmie za jeden odcinek.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma zarobić w "Tańcu z gwiazdami" niemałe pieniądze

Dotychczas nie pojawiły się żadne oficjalne informacje, ale jak najczęściej w takich przypadkach bywa, występują liczne przecieki. Pewien tajemniczy informator zdradził, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska już podpisała kontrakt z produkcją "Tańca z gwiazdami". Dla portalu ShowNews.pl postanowił także wypowiedzieć się na temat pieniędzy, które celebrytka miałaby otrzymać za występ.

Dostała 10 tysięcy za odcinek. Przy takiej gwieździe może być tak, że niezależnie ile wytańczy, ma zagwarantowaną kasę za trzy-cztery odcinki. Jak dojdzie wyżej lub wygra, to wiadomo, zarobi więcej.

- zdradził. Jak widać, kwoty są naprawdę duże, dlatego bez wątpienia aktorka będzie starała się dojść jak najwyżej w tanecznym show. 14. już edycja "Tańca z gwiazdami" tradycyjnie będzie emitowana na Polsacie od wiosny. Póki co jednak brak dokładniejszych szczegółów, ale konkretną datę premiery powinniśmy poznać niebawem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA