"MasterChef Junior" znika z telewizji. Stacja TVN szykuje program, jakiego jeszcze nie było

Fanów "MasterChef Junior" czeka wielkie rozczarowanie. Po siedmiu latach show dla młodych kucharzy zniknie z telewizji. Jednak na jego miejscu pojawi się inny program. Stacja TVN ogłosiła właśnie casting do zupełnie nowego formatu, który wyłoni młode kulinarne talenty.

Widzowie pokochali program "MasterChef". Co tydzień mogą oglądać, jak pasjonaci gotowania mierzą się ze sobą, tworząc wykwintne dania i startując w różnych konkurencjach. Siedem lat temu powstała również wersja dla dzieci. Młodzi kucharze imponowali telewidzom swoimi umiejętnościami. Niestety więcej ich nie zobaczymy na ekranie. Wygląda na to, że "MasterChef Junior" znika z telewizji.

Zobacz wideo Finalista "Masterchefa", Matteo Brunetti, przedstawia szybki przepis na makaron

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To koniec "MasterChef Junior". Program zniknął z ramówki TVN

Pierwszy odcinek "MasterChef Junior" wyemitowano w 2016 roku. Zarówno ten program, jak i oryginalną wersję, mogliśmy oglądać na antenie TVN. Od początku show jurorami byli Anna Starmach i Michel Moran. Przez pierwszych sześć edycji wyczyny młodych kucharzy oceniał również Mateusz Gessler, jednak w ostatnich dwóch sezonach zastąpił go Tomasz Jakubiak. Przez siedem lat z programu wyłoniono wiele młodych talentów, dla których "MasterChef Junior" był przepustką do świata kuchni na najwyższym poziomie. Niestety na ten moment dzieciaki muszą się wstrzymać ze spełnianiem marzeń w telewizji. Jak podają Wirtualne Media, stacja TVN nie planuje kontynuowanie programu i nie zobaczymy go nawet w ramówce na wiosnę 2024 roku. Producenci chcą pokazać widzom zupełnie nowe show.

Nowy program dla młodych kucharzy. Co zobaczymy w telewizji?

TVN nie komentuje na razie sprawy. Widzowie nie muszą się jednak martwić, że nie zobaczą już młodych kucharzy. Stacja szykuje nowy program - "MasterChef Nastolatki". To szansa dla młodych osób, które nie załapały się w poprzednich latach ani na program dla dzieci, ani dla dorosłych. W programie "MasterChef" mogą wziąć bowiem udział tylko osoby pełnoletnie, z kolei w show dla najmłodszych brano pod uwagę jedynie kucharzy w wieku od 8 do 13 lat.

Za duży dla Juniora, za mały dla Seniora? Za to w sam raz na 'MasterChefa"'dla nastolatków! Po dwunastu edycjach 'MasterChefa' i ośmiu sezonach 'MasterChefa Juniora' nadszedł czas, by wybrać najlepszego kucharza wśród młodzieży w TVN

- poinformowało biuro prasowe "TVN Warner Bros. Discovery" na oficjalnej stronie internetowej stacji. Castingi do kulinarnego programu dla nastolatków już ruszyły. Zgłoszenia online są przyjmowane od 8 do 25 września. Kandydaci powinni mieć skończone 13 lat i jednocześnie nieukończone 17.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.