Joanna Koroniewska znowu walczy z hejtem, a Dowbor dolewa oliwy do ognia. Poszło o jej wygląd

Joanna Koroniewska w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z potężną falą hejtu. Aktorka nie wstydzi pokazywać się w social mediach bez filtrów i makijażu, co niektórym obserwującym najwyraźniej nie odpowiada. I choć długo nie przejmowała się negatywnymi komentarzami, teraz postawiła sprawę na swoim.

Joanna Koroniewska to jedna z niewielu popularnych osób, która chętnie podejmuje się tematów związanych ze starzeniem się oraz akceptowaniem swojego ciała. Relacje na swoim Instagramie bez problemu nagrywa bez makijażu, a fani potrafią to docenić - niestety nie wszyscy. Niektórzy usilnie namawiają aktorkę do zabiegów upiększających i używania filtrów. Pewna obserwująca przesadziła. Czy Maciej Dowbor stanął w obronie żony?

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Koroniewska nie wstydzi się swojego wyglądu. Chce być sobą i ma gdzieś innych 

Od lat można zauważyć, że profil Joanny Koroniewskiej przesycony jest pozytywną energią: nie próbuje usilnie używać filtrów czy malować się do nagrania każdej relacji dla fanów. Tak małe aspekty są bardzo doceniane przez większość użytkowników w internecie, ponieważ media społecznościowe często przekłamują rzeczywistość. Przy tym wszystkim aktorka nie zawsze zwracała uwagę na niegrzeczne wiadomości od obserwatorów - bo takie także się zdarzają - ale tym razem nie wytrzymała. Kilka dni temu postanowiła pokazać kolejne swoje zdjęcie bez makijażu, jednak dodała do niego screen wiadomości, które nieustannie otrzymuje. Jedna z fanek kilkukrotnie proponowała aktorce zabiegi kosmetyczne czy używanie filtrów na social mediach, co było kompletnie nie na miejscu. 

Ja naprawdę nie mam potrzeby bycia taką jak niektóre „życzliwe" istoty mi sugerują. Chcę być sobą. I chcę się starzeć z godnością. I kompletnie mi to nie przeszkadza. Co w tym jest takiego dziwnego.  Ja po prostu przygotowuję swoją twarz do nowych aktorskich wyzwań - ról babć. I dojrzałych matek dorosłych dzieci.

- pisze na Instagramie Joanna Koroniewska. Po jej stronie opowiedziały się fanki oraz mąż. 

 

Joanna Koroniewska promuje ciałopozytywność. Fani są wdzięczni 

Po opublikowaniu zdjęcia na Instagramie Joanna Koroniewska nie musiała długo czekać, aby wywołać niemałe zamieszanie w Internecie - oczywiście pozytywne. W komentarzach roi się od miłych słów wsparcia i uznania dla celebrytki.

Super podejście. I akurat bardzo mi Pani pomogła tym postem [...]

- pisze jedna z obserwujących Joanny.Głos w dyskusji pod postem zabrał również mąż Joanny, który nie mógł przejść obojętnie pod jednym z niegrzecznych komentarzy, w którym fanka napisała:

Ale ma pani zmarszczki. Zapraszam do naszej firmy, tam pani wygląd będzie całkowicie inny

Maciej Dowbor odpowiedział:

Przepraszam, ale Pani komentarz jest najobrzydliwszą antyreklamą jakiegokolwiek biznesu beauty. Przeczytałem 5 razy, bo myślałem, że może nie dostrzegłem jakiejś satyry, ironii... Ale nie! Pani tak na poważnie? I to pod takim postem?!

Może Cię zainteresować:
Przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest prawie nie do poznania. "To właśnie nazywam dobrą inwestycją"
Nie mieliśmy pojęcia, że jej matką chrzestną jest Anna Dymna. Sławna aktorka w końcu ujawniła prawdę
Podczas lotu owinęła fotele folią spożywczą. Internauci: To jej własna forteca samotności

Więcej o:
Copyright © Agora SA