Karolina Gilon staje w obronie Natalii Janoszek. "To, jak było naprawdę, wie tylko ona."

Od wtorku Natalia Janoszek mierzy się z poważnymi oskarżeniami. Jej kariera miała być bowiem wymyślona i zbudowana na kłamstwach. W temacie koleżanki wypowiedziała się dość wyrozumiale Karolina Gilon. Zobacz, co prezenterka myśli o całej sytuacji i kto według niej tak naprawdę ma racje.

Oskarżenia w kierunku Natalii Janoszek są poważne. Co gorsza, mało kto staje w obronie aktorki, która przeżywa obecnie ogromny kryzys. Może więc zatem dziwić, że Karolina Gilon wsparła koleżankę po fachu. Powiedziała jedną, bardzo istotną rzecz.

Zobacz wideo Natalia Janoszek przyjaźni się z Wieniawą. Tak się poznały

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalia Janoszek i afera jakich mało. Jej kariera w Bollywood okazała się zmyślona

Kariera Natalii Janoszek była szybka i burzliwa. Sławę w Polsce zdobyła w 2016 roku za sprawą materiału w "Dzień Dobry TVN", gdzie przedstawiła się jako "gwiazda Bollywood". Jednak w tym tygodniu wszystko się rozsypało. Jej karierę w Indiach zakwestionował bowiem Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego. Stwierdził, że całość była mistyfikacją i przedstawił na to poważne dowody. Od tego momentu aktorkę zalała fala krytyki, a sama chwilowo usunęła się w cień. Sprawę jednak szeroko komentują inni celebryci i media. W najnowszym wywiadzie z "Plejadą" na temat zajścia wypowiedziała się prezenterka Karolina Gilon.

Karolina Gilon o karierze Natalii Janoszek. Jako jedna z nielicznych jest wyrozumiała

Gwiazda programu "Love Island" postanowiła wypowiedzieć się na temat koleżanki po fachu. Starała się odpowiadać na ten temat dość ostrożnie, zaznaczając, że argumenty Stanowskiego są poważne i dające do myślenia. Po chwili jednak nieco złagodniała i stanęła w obronie Natalii Janoszek.

Ktoś to wyciągnął i nie wiem, czy to jest prawda. Te argumenty są dość mocne, byłam zaskoczona. Nie rozmawiałam z Natalią, nie skonfrontowałam tego z tą drugą stroną.

- przyznaje szczerze Karolina Gilon. Dodała także, że nawet jeśli kariera Natalii jest zmyślona, to i tak będzie trzymać za nią kciuki.

Współczuję jej, bo zrobiła się nagonka. Wszyscy o tym piszą i to jest przykra sytuacja, bo musisz się z tego wykręcić. To, jak było naprawdę, wie tylko ona. Nawet jeśli ta kariera jest zbudowana na ściemie i tak pokazała, że ma talenty. Potrafi śpiewać, potrafi tańczyć. Mam nadzieję, że się z tego obroni. Nie wiem, kto jej to wymyślił, jeżeli to jest prawda.

- podsumowała ostrożnie prezenterka. Póki co Natalia Janoszek nie odniosła się do słów Karoliny Gilon. Aktorka zablokowała również możliwość komentowania jej postów w social mediach. Przed nią długa batalia i nikt nie wie, czy wyjdzie z niej obronną ręką.

Więcej o: