Tak ubrała się na wesele gwiazda polskiego internetu. Fani ocenili ją jednogłośnie: Po prostu bezczelne

Jedna z gwiazd polskiego internetu w ostatnich dniach podzieliła się z fanami sytuacją, jaka spotkała ją na weselu. Celebrytka ubrała na uroczystość suknię, która wywołała niemałe zamieszanie, a obserwujący stwierdzili, że wylaliby na nią barszcz.

Pierwsze tegoroczne śluby i wesela już za nami. Mimo tego, że sezon ślubny dopiero zaczyna się rozkręcać, to już w internecie krąży wiele filmików i zdjęć z tego typu uroczystości. Jeden z TikToków nagrany przez gwiazdę polskiego internetu wywołał burzę w sieci. Klaudia Majewska na wesele ubrała dość odważną kreację. 

Zobacz wideo Lili Antoniak wspomina tropikalny ślub: Gdyby wiedzieli, to by nie przyjęli tego zlecenia

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia Majewska ubrała na wesele taką sukienkę. Kreacja pozostawia wiele do życzenia 

Klaudia Majewska to jedna z gwiazd polskiego internetu, która treści publikuje głównie na swoim TikToku. Jej treści są związane głównie z makijażem i pielęgnacją twarzy. W jednym z ostatnich filmików influencerka podzieliła się swoją kreacją na wesele i nie była świadoma, że ta wywoła aż tak dużą burzę w internecie. Na uroczystość weselną postanowiła założyć długą, białą suknię, która idealnie podkreślała jej figurę. Duża część internautów uznała, że wybranie takiej kreacji na wesele to tzw. faux-pas. Dla wielu osób biały kolor i suknie tego typu na wesela zarezerwowane są tylko i wyłącznie dla panny młodej, która ma być w centrum zainteresowania.

Co ciekawe jeszcze przed weselem TikTokerka opublikowała film, w którym prosiła widzów o pomoc w wyborze kreacji. Większość komentarzy sugerowała, aby nie ubierała białej sukni,  a mimo to właśnie na nią się zdecydowała. Klaudia Majewska po opublikowaniu filmiku z uroczystości mogła przeczytać wiele negatywnych komentarzy, a oto niektóre z nich: 

Gdybyś pojawiła się w pierwszej na moim ślubie, świadkowa oblałaby cię barszczem na wejściu.
To po prostu taka niepisana zasada, żeby nie przychodziło się w białym na czyjeś wesele i tyle.
Chyba bardzo nie lubisz panny młodej.
Po prostu bezczelne

Sukienka na wesele? Tylko nie złam tej zasady 

Wesele i ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu pary młodej. Przyjęło się, że tego dnia panna młoda zazwyczaj ubiera piękną białą suknię, która sprawia, że każdy z gości zwraca na nią uwagę. Na tego typu uroczystość kolor biały jest zarezerwowany wyłącznie da niej.   Inne kobiety uczestniczące w wydarzeniu natomiast nie powinny mieć na sobie kreacji w takich barwach. Oczywiście wszystko zależy do tego, jakie zdanie ma przyszła żona. Jeśli chcesz ubrać białą sukienkę, najlepiej jeśli przed uroczystością zapytasz, czy nie będzie to dla niej problem.

Może Cię zainteresować:
Od dziś "MasterChef" nie będzie już taki sam. Do jury dołączy słynny twórca "Gastro paczki"
Katarzyna Dowbor o kulisach zwolnienia z "Nasz nowy dom": Dostałam komunikat, że spowalniam ten pociąg
Julia Wieniawa ostro krytykuje prezenty komunijne. "U mnie to nie miało miejsca i nie będzie miało"

Więcej o:
Copyright © Agora SA