Mel B świętowała 48 urodziny. Tak zmieniła się była gwiazda zespołu Spice Girls na przestrzeni lat

Mel B, brytyjska piosenkarka, aktorka i prezenterka, a zarazem była wokalistka zespołu "Spice Girls", obchodziła trzy dni temu 48 urodziny. Według fanów czas był dla niej wyjątkowo łaskawy. Celebrytka udostępniła na mediach społecznościowych wzruszające wideo.

Mel B dzieli się kadrami ze swojego życia na swoim koncie na Instagramie - nie mogło więc zabraknąć relacji z jej 48 urodzin. Okazało się, że imprezę wokalistka rozpoczęła bardzo nietypowo, bo od treningu. Bieganie jest jednak nieodłącznym elementem jej życia.

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mel B rozpoczęła urodziny od biegania. Trening to nieodłączny element jej codzienności

Mel B znana jest nie tylko z występowania w zespole "Spice Girls", który na dniach ogłosił wielki powrót, ale również z dbania o zdrowy tryb życia. Artystka kocha biegać i nawet w dzień urodzin musiała zacząć poranek od treningu. Nie omieszkała również pochwalić się zdjęciami z ulubionej trasy biegowej. Aktywność skończyła równie oryginalnie - kąpielą w lodowatej wodzie. Czynności te wpływają na jej kondycję oraz wygląd, sprawiając, że mimo upływu lat, wciąż prezentuje się niesamowicie. Pod postem fani składali ulubionej piosenkarce życzenia.

Wszystkiego najlepszego, Melanie! Wyglądasz nieziemsko!
Sto lat, piękna!

- czytamy pod postem. Z tej okazji warto przypomnieć również inny materiał, który udostępniła kiedyś na Instagramie. To wideo, na którym możemy zobaczyć, jak artystka zmieniała się przez lata.

 

Tak Mel B zmieniała się na przestrzeni lat. Wideo nie tylko szokuje, ale i wzrusza

Jakiś czas temu piosenkarka postanowiła podzielić się ze światem filmikiem, na którym pokazuje swoje zdjęcia na przestrzeni lat. To, jak zmieniała się z małej dziewczynki w nastolatkę, a następnie w znaną gwiazdę, wzrusza i szokuje jej fanów. Materiał jest zdecydowanie warty obejrzenia, w dodatku, że Melanie chciała przekazać nim pewną ważną prawdę.

Ważne jest, aby przypominać sobie o tym, kim jesteś, przez co przeszedłeś i uświadomić sobie kilka prawd o swoim życiu. Możesz mnie podbudować, możesz mnie zniszczyć, możesz spróbować, ale jestem niezłamana. (...) Wytrzymam próbę i przekonasz się, że jestem niezłamana.

- napisała motywującą przemowę pod swoim wideo. Fani nie kryli zachwytu i poruszenia.

Nigdy o tym nie zapominaj. Nieważne ile próbują, ty się nikomu nie daj!
Jestem dumna z ciebie i z tego, co osiągnęłaś. Od zawsze byłaś dla mnie wzorem do naśladowania!
Dziękujemy za to, że jesteś sobą!

- czytamy wypowiedzi internautów. Zobaczcie sami, jak zmieniała się Mel B na przestrzeni lat.

 
Więcej o: