Oto ekstremalne wakacje w stylu Jamesa Bonda. Przy takich atrakcjach legendarne "Casino Royale" to pikuś

Podróż inspirowana Jamesem Bondem to prawdziwa frykas dla najwierniejszych fanów filmów o Agencie 007. Biuro podróży oferuje wiele atrakcji związanych z głównym bohaterem, a nawet podróż jego jachtem, lot helikopterem i przejażdżkę luksusowymi autami. Nie każdego stać na tę przygodę.

Pewne biuro podróży oferuje niezwykłą przygodę dla największych fanów Jamesa Bonda. Choć wycieczka nie należy do najtańszych, to organizatorzy zadbali o niezwykłą moc atrakcji. Co oferują? Plan podróży robi wrażenie. 

Zobacz wideo "Nie czas umierać" - ostatni Bond z Danielem Craigiem [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wakacje w willi Jamesa Bonda. W ramach bonusu spotkanie z dublerem Daniela Craiga

Podróż w stylu Jamesa Bonda o nazwie "The Assignment" została wymyślona i opracowana we współpracy z wytwórnią EON Productions oraz ekipą filmową związaną z sagą popularnych filmów. Biuro podróży Black Tomato oferuje wycieczkę do pięciu europejskich lokalizacji oraz wiele atrakcji związanych z główną postacią. Uczestnicy będą mogli udać się do Wielkiej Brytanii, Francji, Monako, Włoch i Austrii korzystając przy okazji z różnych udogodnień, które są personalizowane pod każdego z nich. Biuro podróży przewidziało nawet pokazy i szkolenia przeprowadzone przez dublera aktora Daniela Craiga oraz rejs na Lazurowe Wybrzeże jachtem Jamesa Bonda. Jednak na tym nie koniec. Atrakcji jest dużo więcej. 

 

Gdzie na wakacje? Postaw na ekstremalny lot helikopterem i odwiedziny w winnicy

Black Tomato wystartowało z pierwszą odsłoną projektu już w zeszły czwartek. Chętni mogą uczestniczyć w rejsie wzdłuż Tamizy jachtem Superhawka 34, tym samym, którym pływał sam James Bond. Ponadto biuro podróży oferuje zwiedzanie miejsc, w których nakręcone zostały najważniejsze sceny do filmu. Dla koneserów wina i innych alkoholi również coś się znajdzie. Głównym punktem programu jest także wizyta w tajemniczej posiadłości Bollingera w Paryżu oraz siedzibie Martini w Wielkiej Brytanii, gdzie zostanie odtworzony drink spożywany w filmie. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć winnicę, z której pochodzi ulubiony szampan Agenta 007. Przewidziane są także loty helikopterem i przejażdżki luksusowymi autami. Na mapie wycieczki znajduje się muzeum zegarków firmy Omega. Cała podróż swój kres ma w Wenecji, gdzie odbędzie się wyjątkowa kolacja w miejskiej fabryce szkła Murano, która również służyła jako plan zdjęciowy. Każdy uczestnik dostanie także pamiątkę, którą będzie walizka inspirowaną tą, z której korzystał agent 007. Ceny takiej przygody zaczynają się od 80 tys. zł. Wciąż można rezerwować miejsca na wakacje w stylu Jamesa Bonda na stronie internetowej wspomnianego biura podróży.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.