Już bardziej stylowo się nie da! Ten trend to twój przewodnik w budowaniu perfekcyjnych stylizacji na zimę

Pewne rzeczy nigdy nie wychodzą z mody! Chodzi o konkretne rzeczy, ale i kolory. Fanki minimalizmu powinny zapoznać się z trendem, który jest hołdem właśnie dla klasyki. Co ciekawe, jest przy tym niezwykle praktyczny.

Zima zmienia nieco reguły gry. Podczas gdy latem za całą stylizację wystarczy sukienka i buty, w zimne dni często ubieramy się warstwowo. Choć nie do końca warto się tym przejmować, to niektórzy rozkładają ręce nad dobieraniem kolorów w stylizacji. W tej sytuacji warto skorzystać z zasad intrygującego trendu - vanilla girl.

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Kolor, który ma w sobie nutkę luksusu. Kremowy look rządzi zimą

Zwolenniczki jasnych kolorów prawdopodobnie szybko go pokochają! Vanilla girl oznacza total look w kolorze kremowym. Żadnego innego koloru, wszystko utrzymane w jedynym jasnym odcieniu. Wygląda to naprawdę niesamowicie stylowo. Total look oznacza pewną spójność i wyrafinowany luksus w dobrym wydaniu. Jak to wygląda w praktyce? Doskonałym pomysłem będzie dzianinowy komplet złożony ze spódnicy i swetra, uzupełniony o jasne kozaki. To maksimum stylu przy minimum wysiłku. Na takie zestawy stawia sama księżna Kate! Równie dobrym pomysłem będzie kremowa dzianinowa sukienka, która jest ciepła i wygodna. 

W wersji bardziej na luzie polecam dzianinowy lub dresowy komplet w kolorze kremowym. Wygląda on dużo bardziej stylowo niż przypadkowe kolory, zatem śmiało możemy go wykorzystać jako stylizację na wyjście. 

 

Znakomicie uzupełnią go botki w stylu workerów, czyli sznurowane i na masywnej podeszwie. Wychodząc, taki look możemy uzupełnić o kremowy płaszcz i czapkę. Styl vanilla girl to nie tylko kolorystyka, ponieważ wielu osobom kojarzy się z komfortem, wygodą, ale i subtelnymi stylizacjami, które pasują do wielu typów urody.

Więcej o:
Copyright © Agora SA