Zapomnij o katanach i ramoneskach! Wiosną postaw na alternatywę z Kik. Cena? 45 zł. Też w 4F i Goodlookin

Możemy już powoli przygotowywać w szafach miejsce na schowanie grubych kurtek i wełnianych płaszczy. Nadchodzi bowiem wiosna, a wraz z nią przychodzi także czas na zmianę garderoby na nieco lżejszą. W Kiku znalazłam idealne okrycie wierzchnie na okres przejściowy. Jego cena to tylko 45 zł.

To okrycie z Kika to idealna alternatywa dla kurtki. Kosztuje 45 zł, a zechcesz ją nosić przez cały sezon

Wiosna już coraz bliżej, a to oznacza, że już niedługo będziemy mogli wreszcie schować nasze grube i ciężkie kurtki głęboko do szafy. W cieplejsze dni stawiać bowiem będziemy na znacznie lżejsze okrycia wierzchnie. Jak co roku na wiosnę, już niedługo na ulicach pojawi się zapewne wiele skórzanych ramnesek, jensowych katan oraz lekkich trenczy. Przeglądając asortyment sklepu Kik natrafiłam jednak na okrycie wierzchnie, które może stanowić dla nich idealną alternatywę.

Pikowana kamizelkaPikowana kamizelka Fot. Kik

Mowa tutaj o lekkiej pikowanej kamizelce, która w sklepie Kik dostępna jest w trzech uniwersalnych kolorach: czerni, beżu oraz błękicie. Kamizelka ta swoim fasonem świetnie nawiązuje do jednego z największych trendów kończącej się już powoli zimy czyli do pikowań. W chłodne dni obecne były one na grubych puchowych kurtkach i płaszczach. W cieplejsze dni możemy natomiast kontynuować ich noszenie właśnie m.in. na pikowanych kamizelkach. Propozycja z Kik to według mnie praktyczne okrycie wierzchnie na nadchodzący sezon. 

Tej wiosny postaw na kamizelkę!

Bezrękawniki należą do grona dość rzadko spotykanych okryć wierzchnich. Ich popularność zaczęła jednak wzrastać w ostatnich latach, co z pewnością ucieszy wielu fanów uniwersalnych rozwiązań. Kamizelka to bowiem według mnie jeden z bardziej praktycznych elementów garderoby – szczególnie na tzw. okres przejściowy. Bezrękawniki doskonale chronią nas przed wiatrem i chłodem, jednocześnie pozostawiając odkryte ręce, co dobrze sprawdza się jako regulacja temperatury ciała. 

Propozycje bezrękawników o wartych uwagi fasonach, oprócz wspomnianego wyżej sklepu Kik znajdziecie także w 4F oraz Goodlookin. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA