WOŚP 2024 z dwoma aukcjami od Viki Gabor. Niezwykły gest artystki przysporzy frajdy jej wiernym fanom

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2024 odbędzie się dokładnie 28 stycznia. Zanim jednak to nastąpi, mamy możliwość wzięcia udziału w najróżniejszych internetowych aukcjach. W tym roku Viki Gabor wystawiła aż dwie licytacje. Fani zacierają ręce.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2024 roku zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak nadejdzie punkt kulminacyjny 28 stycznia bieżącego roku, możemy brać udział w najróżniejszych aukcjach. Na sprzedaż wystawiane są ciekawe przedmioty, obrazy czy spotkania z celebrytami. Tym razem Viki Gabor jest bohaterką nie jednej, a aż dwóch internetowych aukcji.

Zobacz wideo Alek Baron się wygadał. Kto osiągnął największy sukces po "The Voice"?

Aukcje WOŚP 2024. Viki Gabor główną bohaterką aż dwóch ofert

Viki Gabor zawsze była chętna do pomocy innym. Artystka chętnie bierze udział nie tylko w najróżniejszych akcjach społecznych, ale również i charytatywnych. Dzięki temu świeci przykładem dla pozostałych przedstawicieli swojej generacji. Do najchętniej wspieranych przez nią inicjatyw należy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której celebrytka bierze udział od swojego głośnego debiutu. Jak donosi Eska, Viki co roku zbiera fundusze na rzecz potrzebujących dzieci, biorąc udział w aukcjach internetowych WOŚP. Na przykład w 2023 roku artystka wystawiła na sprzedaż możliwość wystąpienia w teledysku jej piosenki "Stop Playing Games". Jak powiedziała, tak zrobiła. W wideoklipie możemy obecnie zobaczyć jej wielbicielkę, Marysię. Udział dziewczynki w nagraniu wylicytowany został za kwotę 30 tysięcy złotych. W tym roku Viki Gabor postawiła jednak na spędzanie z nią czasu. Na Allegro pojawiły się aż dwie aukcje z artystką w roli głównej. Jedna z nich umożliwia dołączenie do drużyny piosenkarki podczas jednego z koncertów, a druga na spotkanie z nią i odebranie reklamowanych przez nią zabawek Furby.

Viki Gabor aukcje na WOŚP 2024. Licytowane kwoty stale rosną

2024 to już szósty rok, kiedy Viki Gabor angażuje się we wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obie aukcje można znaleźć po wpisaniu na Allegro hasła "Viki Gabor WOŚP". W opisie pierwszej aukcji, która pozwala na zobaczenie koncertu artystki od kulis, czytamy:

Osoba, która zwycięży licytacje wraz z osobą towarzyszącą otrzyma identyfikator VIP do swobodnego poruszania się na terenie koncertu, będzie miała oczywiście okazje być na scenie podczas próby do koncertu, pozna wszystkich muzyków Gabor Gang oraz ekipę techniczną

Wygrany będzie miał możliwość spędzenia z artystką czasu od próby aż do końca koncertu. Na tę chwilę aukcja jest licytowana za 4106 złotych. Druga aukcja dotyczy natomiast spotkania i osobistego przekazania trzech zabawek Furby. 

Ilość osób biorących udział w realizacji aukcji: zwycięzca + 2 osoby towarzyszące

- czytamy w ogłoszeniu. Obecnie aukcja licytowana jest za 3250 złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.